Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Coca-Cola sponsorem Juliady 2010
Dziesięć dyscyplin sportowych, trzydzieści jeden wakacyjnych dni, tysiące młodych krakowian, mnóstwo emocji i pozytywnej energii
- 1 lipca rozpoczęła się w Krakowie dwunasta edycja "Juliady" - Młodzieżowego Festiwalu Sportu, organizowanego od 1999 roku przez Stowarzyszenie "U Siemachy" i Urząd Miasta Krakowa.


Głównym sponsorem imprezy już po raz czwarty jest Coca-Cola. - Wsparcie dla tak dużej i ważnej dla Krakowa imprezy sportowo-rekreacyjnej skierowanej do młodych ludzi znakomicie wpisuje się w strategię naszej firmy związaną z promocją ruchu i aktywności fizycznej - mówi Beata Ptaszyńska-Jedynak, kierownik ds. kontaktów zewnętrznych i komunikacji Coca-Cola Poland Services.

Coca-Cola na całym świecie od lat propaguje aktywny styl życia w ramach swojej strategii "Forma na przyszłość", która obejmuje także odpowiedzialny marketing i sprzedaż, rozwój szerokiej oferty produktów oraz dobrowolne znakowanie swoich napojów systemem GDA, umożliwiającym konsumentom świadomy wybór napojów odpowiadających ich potrzebom oraz zbilansowanej diecie.

Najważniejszym programem, jaki firma realizuje w ramach promowania aktywności fizycznej w Polsce, jest organizowany od 1999 roku szkolny turniej piłkarski Coca-Cola Cup, adresowany do młodzieży. Jest to największy młodzieżowy turniej piłkarski w Polsce i jeden z największych tego typu turniejów prowadzonych przez Coca-Cola na świecie

(Źródło: PR)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij