Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Wiceprezes i dyrektor generalny PFPŻ ZP Andrzej Gantner z wyróżnieniem „Przyjaciel Teraz Polska”
Statuetki zostały przyznane przez Zarząd Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska"​, aby wyrazić podziękowania i wdzięczność wieloletnim partnerom.

20 lipca w Warszawie w Auli Kryształowej i Pałacyku Rektora SGGW odbył się letni Klub „Teraz Polska” organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Podczas wydarzenia przyznano wyróżnienia „Przyjaciel Teraz Polska”. Spotkania klubowe gromadzą laureatów Konkursu „Teraz Polska”, współpracowników i partnerów Fundacji. Służą wymianie poglądów i doświadczeń w swobodnej, nieformalnej atmosferze. Tematem przewodnim spotkania była przyjaźń.

Dzisiaj będziemy celebrować PRZYJAŹŃ, bowiem jest ona cnotą o największej wartości dla życia. Bo niczym jest bogactwo materialne, stanowiska i władza bez przyjaźni i przyjaciół, na których można liczyć w każdym momencie, dobrym i złym. Po raz kolejny utwierdzamy się w przekonaniu, że Fundacja Teraz Polska otoczona jest  przyjaciółmi, a może raczej należałoby powiedzieć -  wypracowała zacne grono przyjaciół, bo głęboko wierzę, że przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent od losu, ale ustawiczna praca - tymi słowami gości przywitał Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.


Aby wyrazić podziękowania i wdzięczność wieloletnim partnerom, Zarząd Fundacji ustanowił wyróżnienie „Przyjaciel Teraz Polska”. - Dziękujemy osobom, które są z nami przez te wszystkie lata, służą nam wiedzą i pomocą. Takich osobistości  jest wiele, więc wyróżniamy je sukcesywnie - mówił Krzysztof Przybył.


Finałową statuetkę otrzymał dr Andrzej Gantner, wiceprezes zarządu i dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców, nagrodzonej Godłem „Teraz Polska” za program edukacyjny adresowany dla dzieci i młodzieży „Trzymaj Formę”.


Statuetki otrzymali także:
  • prof. Elżbieta Mączyńska, ekonomistka, członkini prezydium Komitetu Prognoz „Polska 2000 Plus” i Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN oraz Rady Naukowej Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN, w latach 2005-2021 prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, obecnie prezes honorowa tej znamienitej i wpływowej organizacji;
  • Tomasza Brożka, przedstawiciela najmłodszego pokolenia właścicieli Piekarni Złoty Kłos.
  • prof. Wojciech Zgliczyński - humanista, internista i endokrynolog oraz nauczyciel akademicki związany z Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego i Szpitalem Bielańskim. Od 2005 roku pełni funkcję kierownika Kliniki Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, a od 2016 roku - zastępcy dyrektora ds. klinicznych tej uczelni. Ponadto od 2007 roku pełni obowiązki zastępcy dyrektora Szpitala Bielańskiego ds. klinicznych. W 2009 roku Klinika Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie pod jego kierunkiem została uhonorowana Godłem „Teraz Polska” za kształcenie lekarzy w zakresie endokrynologii.

Na zakończenie uroczystości Andrzej Gantner powiedział: - W imieniu wszystkich wyróżnionych pragnę pogratulować Panu Prezesowi i wszystkim osobom z Fundacji „Teraz Polska” tylu lat wytężonej pracy. Życzymy dalszych owocnych działań, które będziemy oczywiście wspierać jako Przyjaciele.


Źródło: Teraz PolskaDodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij