Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland Półmaraton już p raz dziewiąty!
Podobnie jak w latach ubiegłych, także i w tym roku, osoby chętne będą mogły spróbować swoich sił w organizowanej przez firmę Hochland Polska rywalizacji. 9 Hochland Półmaraton odbędzie się w dniach 24 - 26 września 2021 roku i będzie przeprowadzony w formie wirtualnej.

Hochland Półmaraton to już coroczna tradycja, także w tym roku nie mogło go zabraknąć. W poprzednich edycjach biegu na starcie stawało średnio 600 zawodników, w tym aż 150 dzieci. Impreza rokrocznie gromadzi amatorów sportu i aktywnego wypoczynku. Poza samą rywalizacją, do udziału w imprezie zachęcają także przepiękne krajobrazy Kaźmierza i okolic rzeki Samy. Bieg odbywa się z dala od miejskiego zgiełku, przy akompaniamencie szumu rzeki i zapachu leśnej ściółki, które towarzyszą biegaczom przez długą część rywalizacji.

Dla organizatora Kaźmierz jest również miejscem szczególnym, bo to właśnie tu znajduje się fabryka Hochland. Dlatego też, tradycyjnie również, w biegu biorą udział pracownicy firmy.

W rywalizacji liczy się przede wszystkim aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu oraz dobra zabawa. Dlatego zawodnicy mogą sami wybrać dystans i sposób jego pokonania. Do wyboru są trzy warianty: bieg na 10 km, bieg na 21,1 km, oraz marsz Nordic Walking na dystansie 10 km. Czas oraz dystans zmierzą sami i ten pomiar posłuży następnie przy ustalaniu końcowej klasyfikacji.

Każdy zarejestrowany zawodnik otrzyma przed biegiem przesyłkę, w której znajdzie się pakiet startowy złożony z numeru startowego, chusty typu buff, pamiątkowego drewnianego medalu oraz opcjonalnej pamiątkowej koszulki.

Zapisy prowadzone są na stronie Hochlandpolmaraton.pl. Zawodnicy będą mieli za zadanie przebiec lub przejść z kijkami wybrany przez siebie dystans, a następnie dodać swój wynik w panelu zawodnika. Link do panelu każdy z uczestników otrzyma po rejestracji. Czas, wraz ze zrzutem ekranu z uzyskanego wyniku posłuży do utworzenia wirtualnej klasyfikacji zawodników. Wśród uczestników zostanie wylosowana nagroda w postaci roweru.

 

Jesteśmy przekonani, że atmosfera którą stworzyli uczestnicy na swoich trasach poprzednio, będzie w tym roku równie wspaniała! Serdecznie zapraszamy do udziału w 9 edycji Hochland Półmaratonu!  – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 

Wszystkie szczegóły i zasady rywalizacji dostępne są na stronie:

http://hochlandpolmaraton.pl/otwieramy-zapisy-na-wirtualna-edycje-9-hochland-polmaraton-dolina-samy-i-pyrlandzka-dycha/


Polmaraton2021 (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij