Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland w Radzie Nadzorczej Związku Polskich Przetwórców Mleka
28 czerwca podczas obrad Walnego Zgromadzenia Członków Związku Polskich Przetwórców Mleka wybrano nowe władze Związku. Dagmara Jank, Dyrektor Jakości i Rozwoju w Hochland Polska została wybrana na członka Rady Nadzorczej ZPPM.

Związek Polskich Przetwórców Mleka jest związkiem pracodawców działającym od 1999 roku w odpowiedzi na potrzebę zacieśnienia kontaktów i współpracy pomiędzy podmiotami przemysłu mleczarskiego oraz utworzenia forum wymiany doświadczeń branży mleczarskiej. Prezesem Zarządu ZPPM jest Pan Marcin Hydzik.

W skład wybranej właśnie Rady Nadzorczej ZPPM wchodzą następujące osoby: Przewodniczący - Stanisław Mączewski (Bakoma), Wiceprzewodnicząca - Ewa Gayny (Grupa Danone), Członkowie: Dagmara Jank (Dyrektor Jakości i Rozwoju Produktu w Hochland Polska), Albano Neira (Ilas Polonia), Andrzej Jarmasz (Wielkopolska Spółdzielnia Producentów Mleka), Prezes Zarządu ZPPM - Marcin Hydzik.

 

ZPPM działa na rzecz rozwoju krajowego rynku mleka i przetworów mlecznych oraz promocji spożycia mleka i jego przetworów. Związek we współpracy z innymi organizacjami branżowymi tworzy silną reprezentację interesów mleczarstwa polskiego w kraju i za granicą.

 

Kreowanie przez ZPPM długofalowej strategii promocji spożycia przetworów mlecznych traktujemy jako cenny ruch, a obecność w Radzie Nadzorczej Związku Polskich Przetwórców Mleka jest dla nas bardzo  ważna. Razem jesteśmy mocniejsi i w ramach działań ZPPM możemy mówić jednym głosem o problemach nurtujących polskie mleczarstwo. – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 

Hochland Polska działa na polskim rynku od ponad 25 lat i jest obecnie niekwestionowanym liderem w kategorii serów. W Polsce znajdują się dwa zakłady produkcyjne – w Kaźmierzu i Węgrowie, a także biuro w Poznaniu. Hochland, Almette, Valbon, SimplyV to wiodące na rynku marki, pod którymi kryje się szeroka gama produktów, z różnych kategorii, dostępna także dla rynku HoReCa. Wszystkie produkty z oferty Hochland wyróżnia doskonały smak i najwyższa jakość, dzięki najlepszym surowcom i technologiom. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.hochland.pl, www.almette.pl i www.valbon.pl .


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij