Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Andrzej Gantner będzie gościem debaty "Zero waste retail. Zrównoważony handel przyszłości" w trakcie Retail & FMCG Congress
RETAIL & FMCG CONGRESS - POLAND & CEE 2021 to najważniejsze spotkanie dedykowane sektorom handlu detalicznego i hurtowego, a także branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej w Polsce i Europie Środkowo‑Wschodniej. Od 14 lat gromadzi kluczowe postaci kreujące najważniejsze trendy na rynku FMCG, wybitnych managerów z handlu, oraz ekspertów, naukowców i analityków.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2021 r. 

Kongres to miejsce, w którym można dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami i opiniami, nawiązywać kontakty i kształtować przyszłość handlu detalicznego, hurtowego i całego rynku FMCG w regionie. Tworząc program wydarzenia ściśle współpracujemy z liderami handlu, agencjami badawczymi, organizacjami pozarządowymi i firmami doradczymi w celu zbudowania programu, który odpowie na fundamentalne wyzwania stojące przed branżą. Każdego roku wydarzenie gromadzi ponad 120 prelegentów i 1500 gości z Polski i całego regionu Europy Środkowo‑Wschodniej.

W tym roku Retail & FMCG Congress przechodzi do internetu, ale nie rezygnuje z jakości, z której słynął. Cyfrowa edycja kongresu w jeszcze większym stopniu niż dotychczas stawia na wiedzę i gotowość do kontaktu.


Weź udział w XIV Retail & FMCG Congress, zdobądź wiedzę, spotkaj się, pokaż swoje nowości i sięgnij po więcej!

Andrzej Gantner_1200x680

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij