Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

źródło: Hbn.pl, 05.03.2010
AKTUALNOŚCI
"Słodkie specjały" Delecty Produktem Roku
Linia ciast "Słodkie specjały" marki Delecta została uznana przez konsumentów za Produkt Roku 2010 w kategorii Ciasta do pieczenia. Nagrodzona seria obejmuje 7 najbardziej popularnych ciast: Krówka, Karpatka, Wuzetka, Tiramisu, Fala Dunaju, Królewiec i Kostka kokosowa.

Na zlecenie firmy Produkt Roku Polska w styczniu br. TNS OBOP przeprowadził badanie na grupie 5000 respondentów. Aż 96% ankietowanych, którzy sięgnęli po ciasta Delecty, zadeklarowało wysoką satysfakcję z otrzymanego wypieku. O zwycięstwie zadecydowały także najwyższe noty przyznane przez konsumentów za postrzeganą atrakcyjność produktów.

Te wyniki przyniosły zwycięstwo linii "Słodkie Specjały" i prawo do umieszczania na produktach rozpoznawalnego logo programu. Przyznany tytuł "Produktu Roku. Wybór Konsumentów. Innowacja 2010" będzie komunikowany w działaniach promocyjnych i reklamowych.


 

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Marek2010-03-16 11:20:21
Na stronie produktroku.pl cala lista laureatow - głównie spozywka i chemia gospodarcza, kosmetyki, czyli produkty szybko zbywalne. Ciekawi mnie fakt, ze konsumenci wybieraja produkty powszechnie znane, stosowane...a nie zawsze \"innowacje\" i \"nowosci\"

Mac2010-03-15 22:42:31
Co koń, kazdy widzi...konsument ma zawsze racje, mawiaja najstarsi handlowcy, dlatego nie ma co sie dziwic, ze lista laureatow \"traci myszką\", a nie innowacją... Polacam uwadze - lista nagrodzonych www.produktroku.pl


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij