Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Godło „Doceń polskie” dla produktów Hochland Polska
Ser Kremowy Hochland, Naturalnie, że pyszny! Gouda oraz Almette puszysty serek twarogowy bez laktozy śmietankowy otrzymały certyfikaty „Doceń polskie” przyznawane w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacyjnego „Doceń polskie”. Oba produkty zdobyły maksymalne noty we wszystkich kategoriach i przyznano im najwyższy Laur Programu - Godło “Doceń polskie TOP PRODUKT”.

- To dla nas duże wyróżnienie, a zarazem mobilizacja do dalszej pracy. Jesteśmy dumni, że oba zgłoszone przez nas produkty uzyskały maksymalne możliwe noty i najwyższe wyróżnienie. Godło „Doceń polskie” potwierdza najwyższą jakość naszych serów – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. – To dowód na to, że nasze strategie, tj. stawianie na lokalnych dostawców i sprawdzonych partnerów biznesowych oraz przykładanie ogromnej wagi do jakości i pochodzenia surowców, sprawdzają się.  – dodaje.


XXXVII Certyfikacja Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, który jest realizowany od 2011 roku,  odbyła się pod koniec października 2020 roku. Celem programu jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. W atestacji mogą wziąć udział produkty posiadające tzw. polski akcent – są wytwarzane z rodzimych składników, na podstawie tradycyjnej receptury lub na terenie naszego kraju. Honorowy patronat nad programem sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Ser Kremowy Hochland, Naturalnie, że pyszny! to 100% naturalnych składników i 100% pysznego smaku.  Oprócz zgłoszonego do certyfikacji wariantu Gouda jest dostępny w czterech innych smakach: ze śmietanką, Gouda z pomidorami i szczypiorkiem, Maasdamer, Emmentaler.


Serki twarogowe Almette bez laktozy to propozycja dla tych, którzy ze względu na nieefektywne trawienie laktozy, nie mogą spożywać standardowych wyrobów mlecznych. Wybierając Almette bez laktozy, osoby te nie muszą rezygnować z nabiału i nadal mogą cieszyć się ulubionymi smakami. Oprócz wariantu śmietankowego, który został zgłoszony do certyfikacji i doceniony przez Lożę Ekspertów, Almette bez laktozy dostępny jest również z ziołami.


3455_Hochland_ser_kremowy_hochland (002)Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, do portfela marek należą najpopularniejsze sery: Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij