Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Podyplomowe IERIGŻ-PIB pt. Handel elektroniczny na rynkach rolno-żywnościowych
Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej – Państwowy Instytut Badawczy organizuje studia podyplomowe pt. Handel elektroniczny na rynkach rolno-żywnościowych.

Studia prowadzone będą od października 2020 r. do czerwca 2021 r. w gmachu IERiGŻ-PIB przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Warszawie. Program studiów obejmuje 170 godzin dydaktycznych (wykłady, ćwiczenia oraz zajęcia terenowe). Zajęcia odbywają się w systemie niestacjonarnym i cyklu dwusemestralnym. Przewidywane jest 15 dwudniowych zjazdów sobotnio-niedzielnych.

 

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom kompleksowej wiedzy z zakresu handlu na rynkach rolno-żywnościowych z uwzględnieniem nowoczesnych rynków elektronicznych, w szczególności: ekonomiki i organizacji agrobiznesu, podstaw zarządzania produkcją, systemów jakości i bezpieczeństwa w żywnościowych łańcuchach dostaw, organizacji kluczowych rynków rolnych w Polsce, UE i na świecie w tym  wykorzystania elektronicznej platformy giełdowego handlu produktami rolno-spożywczymi.

 

Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów wyższych (I lub II stopnia). Dokumenty kandydatów przyjmowane są na adres e-mail: ierigz@ierigz.waw.pl  do końca września 2020 r. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i złożenie kompletu wymaganych dokumentów, tj.: kserokopia odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych oraz podanie o przyjęcie na studia podyplomowe wraz z kwestionariuszem osobowym. Przewidziana liczba uczestników to 50 osób.

 

Szczegółowe informacje nt. studiów podyplomowych pt. „Handel elektroniczny na rynkach rolno-żywnościowych” przesyłamy w załączeniu. W przypadku dodatkowych pytań uprzejmie prosimy o kontakt z pracownikami IERiGŻ-PIB: dr hab., prof. IERiGŻ-PIB Sebastian Jarzębowski, tel. (22) 50 54 514, sebastian.jarzebowski@ierigz.waw.pl oraz mgr Joanna Korczak, tel. (22) 50 54 518, ierigz@ierigz.waw.pl, joanna.korczak@ierigz.waw.pl


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij