Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
III Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Nauki ekonomiczne dla agrobiznesu i obszarów wiejskich"
Tegoroczna edycja konferencji połączona jest z Konferencją Naukową „Strategie dla biogospodarki w krajach Europy Środkowo - Wschodniej”. Tematem przewodnim obu wydarzeń jest podjęcie dyskusji nad wyzwaniami dla rozwoju biogospodarki, jej opcji strategicznych dla Polski, a także krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Zapraszamy Państwa do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Nauki ekonomiczne dla agrobiznesu i obszarów wiejskich”, która odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2020 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Tegoroczna edycja konferencji połączona jest z Konferencją Naukową „Strategie dla biogospodarki w krajach Europy Środkowo - Wschodniej” orgaznizowaną przez  Zakład Biogospodarki i Analiz Systemowych – BIOECON Instytutu Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa - PIB w Puławach. Tematem przewodnim obu wydarzeń jest podjęcie dyskusji nad wyzwaniami dla rozwoju biogospodarki, jej opcji strategicznych dla Polski, a także krajów Europy Środkowo-Wschodniej.


Udział w konferencji jest bezpłatny. Publikacja artykułu w materiałach konferencyjnych związana jest z opłatą publikacyjną. Miło nam poinformować, że artykuły z poprzednich decyzji konferencji indeksowane są w bazie Web of Science.


Dodatkowo jeden z paneli konferencji poświęcony będzie dyskusji młodych naukowców – studentów i uczestników studiów doktoranckich. Panel ten będzie kontynuacją Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Wyzwania współczesnej gospodarki w perspektywie młodych naukowców”, która jest organizowana cyklicznie już od 2014 roku. W dniu 3 czerwca 2020 r. organizujemy również Warsztaty dla Młodych Naukowców.


Link do strony internetowej konferencji: http://esare3.ieif.sggw.pl/


Rejestracji na konferencję można dokonać przez stronę internetową: https://ls.wne.sggw.pl/index.php/834655


Zgłoszeń artykułów w języku angielskim do materiałów konferencyjnych można dokonać na portalu OJS https://js.wne.sggw.pl/index.php/esare/about/submissions  


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij