Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
„Ulubione danie z serem Hochland" na Nowy 2020 Rok!
Kalendarz Hochland Polska na rok 2020 prezentuje „Ulubione danie z serem Hochland". 12 wyjątkowych przepisów wyłoniono w ramach trzynastej edycji konkursu fotograficznego, w którym udział wzięli Pracownicy Hochland Polska. Znajdują się w nim przepisy na zupy, przekąski, dania główne oraz desery. Ten niezwykły kalendarz z jedynymi w swoim rodzaju inspiracjami kulinarnymi doceni każdy fan gotowania!

Aby wygrać w tegorocznym konkursie trzeba było przygotować swoją ulubioną potrawę z wykorzystaniem serów dostępnych w ofercie Hochland, a następnie ją sfotografować. Do pełni szczęścia brakowało opisu wszystkich wykorzystanych składników i przedstawienie w kilku zdaniach sposobu przygotowania ulubionej potrawy, oczywiście z serem Hochland w roli głównej! Wybór nie był łatwy, ale finalnie wybrano 12 prac.


Kalendarz firmowy z założenia niesie ze sobą ważne zadanie – ma skupiać uwagę i prezentować firmę. Za sprawą kalendarza można dotrzeć do mnóstwa klientów. Kalendarz firmowy Hochland Polska 2020 ma ponownie szansę przekazać coś więcej niż tylko identyfikację firmy. Każdy kolejny miesiąc to finałowe zdjęcie potrawy przygotowanej z wykorzystaniem serów z oferty Hochland, informacja na temat zdjęcia, przepis kulinarny, a także zdjęcie autora z krótką notką biograficzną.

 

Cenimy kreatywność w kuchni, a jeżeli w parze idzie także zaangażowanie naszych Pracowników, którzy inspirują innych swoimi autorskimi przepisami kulinarnymi – to już jest połączenie idealne! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 

Pracownicy Hochland Polska są w tym roku także współautorami firmowych życzeń świątecznych, a  tegoroczne kartki są spójne z motywami wykorzystanymi w kalendarzu Hochland Polska 2020 i obok tradycyjnych życzeń – ponownie inspirują!


Kalendarz2020new (002)

 


Hochland istnieje na polskim rynku od początku lat 90-tych. W Polsce działają dwa zakłady – w Kaźmierzu i Węgrowie. Hochland, Almette, Valbon to wiodące na rynku marki, pod którymi kryje się cała gama produktów, dostępna także dla rynku HoReCa. Doskonały smak i jakość zawdzięczają najlepszym surowcom i technologiom.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij