Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
KE negocjuje umowę handlową z Singapurem
Ministerstwo Gospodarki zaprasza polskich przedsiębiorców do zgłaszania uwag do przygotowywanej przez Komisję Europejską (KE) umowy handlowej z Singapurem. Konsultacje będą prowadzone do 15 lutego 2010 r.

Dyrekcja Generalna ds. Handlu Komisji Europejskiej rozpoczęła ze środowiskami przedsiębiorstw unijnych konsultacje, których celem jest określenie priorytetów w obszarach takich, jak: wymiana towarowa, usługi i inwestycje oraz regulacje. Ministerstwo Gospodarki zachęca polskich przedsiębiorców do włączenia się w prace KE. Swoje uwagi i opinie właściciele firm mogą zgłaszać w kwestionariuszu dostępnym na stronach internetowych Komisji. Uwagi, sugestie i informacje o ewentualnych nieprawidłowościach lub problemach w wymianie handlowej z Singapurem prosimy przekazywać również bezpośrednio do Departamentu Polityki Handlowej Ministerstwa Gospodarki.

22 grudnia 2009r. Rada UE upoważniła Komisję Europejską do rozpoczęcia negocjacji w sprawie umowy o wolnym handlu z poszczególnymi krajami Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN). Singapur będzie pierwszym krajem, z którym Komisja Europejska rozpocznie negocjacje w nowym formacie.

(Ministerstwo Gospodarki)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij