Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Gryf Gospodarczy 2018 dla Farm Frites Poland
W środę, 19 września w Dworze Artusa w Gdańsku, Dorota Markiewicz-Kubik, Dyrektor ds. HR, Komunikacji i Zaangażowania Społecznego naszej firmy, odebrała z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego, Mieczysława Struka, statuetkę Gryfa Gospodarczego 2018, przyznaną naszej firmie w kategorii Lider Odpowiedzialności Społecznej.

„Tej nagrody nie można sobie kupić czy zamówić. Na tę nagrodę trzeba ciężko zapracować, wyprzedzić konkurencję oraz sprostać wyzwaniom współczesnego rynku” - zaznaczył Marszałek rozpoczynając uroczystą galę wręczenia nagród.


Wg słów Kapituły Gryfa, ideą tej nagrody jest promowanie odpowiedzialnego społecznie podejścia do prowadzenia działalności biznesowej poprzez wyróżnienie firm, które w pozytywny sposób oddziałują na jakość życia w województwie pomorskim. W tej kategorii ocenie podlegały działania realizowane w obszarze: zarządzania kapitałem ludzkim i intelektualnym w firmie, ochrony środowiska naturalnego, rozwoju społeczności lokalnych, etycznych praktyk w biznesie. Poza Farm Frites Poland, nominacje w tej kategorii otrzymały: Korporacja Budowlana Doraco sp. z o.o. z Gdańska, Grupa GPEC z Gdańska, Spółdzielnia Socjalna Iskra ze Sztumskiego Pola i PPU Izobud sp. z o.o. z Gdańska.

 

Nagroda ta jest dla Farm Frites Poland szczególnie ważna, ponieważ od wielu już lat działania firmy w obszarze zaangażowania społecznego i zrównoważonego rozwoju są bardzo intensywne i obejmują wiele sfer, zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz, przede wszystkim w obszarze profilaktyki zdrowotnej, sportu, kultury i rozwoju kompetencji. Ta nagroda potwierdza, że wartości, którymi firma kieruje się w swojej działalności są właściwe, potrzebne i mogą stanowić inspirację dla innych przedsiębiorstw.  


IMG_5939

IMG_5937

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij