Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Andrzej Gantner, PFPŻ ZP: O trendach i wyzwaniach dla producentów żywności na Europejskim Kongresie Gospodarczym 2018 (wideo)
Ogólnogospodarcze wyzwania dotyczące żywności - eksport, makro, mikro środowisko, uregulowania prawne Unii Europejskie, Brexit - to zagadnienia, o których warto rozmawiać na Europejskim Kongresie Gospodarczym, na który wszystkich serdecznie zapraszamy - mówi Andrzej Gantner, dyrektor generalny PFPŻ ZP.

Jakie są obecnie najważniejsze wyzwania dla producentów żywności? Jest kilka obszarów, na które muszą zwrócić uwagę producenci żywności, jeśli myślą o dalszym rozwoju i ekspansji. Przede wszystkim warto zauważyć trend, który mocno się rozwija, czyli żywność naturalna, trend clean label, czyli jak najmniej dodatków do żywności, jak najbardziej czysta etykieta - mówi Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności.

Więcej informacji: 
www.portalspozywczy.pl/technologie/wiadomosci/gantner-pfpz-o-trendach-i-wyzwaniach-dla-producentow-zywnosci-na-europejskim-kongresie-gospodarczym-2018-wideo,156554.html


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij