Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
W poszukiwaniu doskonałości
Wszystko o opakowaniach na Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations w EXPO XXI Warszawa.

Społecznie odpowiedzialna, przewidująca przyszłość, troszcząca się o historię, oryginalna (…). Czy takie warunki powinna spełniać marka doskonała? Odpowiedź nie jest prosta, jednak Organizatorzy 10. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations z pewnością wiedzą jak powinno wyglądać PERFEKCYJNE OPAKOWANIE – jeden z filarów brandu. Swoją wiedzą podzielą się chętnie z gośćmi wystawy w ramach seminariów workShops. Uznani eksperci z branży opakowań, technolodzy i brand managerowie opowiedzą o trendach i przedstawią interesujące case studies, już 17-18 kwietnia w EXPO XXI Warszawa. Podczas Targów Packaging Innovations odbędzie się 30 branżowych wykładów, czyli aż 15 godzin eksperckich prezentacji w ramach 2 stref workShops!

Podróż w czasie

Uczestników seminariów workShops z pewnością zainteresuje wykład SHAPING THE FUTURE OF PACKAGING. Stanisław Moczulski z Mëtsa Board opowie o aktualnych trendach oraz oczekiwaniach stawianych twórcom opakowań przyszłości. Podczas seminariów odbędzie się również wykład dla fanów storytellingu budowanego na kanwie bogatej historii marki. Na ich uwagę może zasłuzyć prezentacja na temat tradycji i historii Fabryki Cukierniczej Kopernik S.A. opowiedzianej… na nowo. Seminarium poprowadzą Jakub Kopczyński z Fabryki Kopernik i Cezary Kubiak  z agencji Lookin’ Good Sp. z o.o..

W stronę Klienta

Naładowane technologią, kolorowe, świecące lub pachnące – metod na przyciągnięcie uwagi Klienta wydaje się być wiele. Jednak co tak naprawdę powinno komunikować opakowanie, które wybierają konsumenci? O tym jak projektować opakowanie marki własnej, by wyróżniało się na półce opowie Edyta Dembińska z „Piotr i Paweł” S.A.. W co zapakować niszowy produkt, aby dotrzeć do szerokiego grona klientów opowie natomiast Przemysław Kędzierski z Browaru Raduga (case study).

Z głową

Projektanci opakowań muszą zwracać szczególną uwagę nie tylko na sam design opakowania. Ważne jest również to, co opakowanie komunikuje kupującemu. Barbara Kowalska z Carrefour Polska opowie o System SENS wprowadzonym przez sieć handlową. Słuchacze dowiedzą się w jaki sposób nowe oznakowania informują odbiorcę o wartościach odżywczych kupowanego produktu. Bardzo ważny temat poruszy również Monika Jasłowska. Reprezentantka Grupy Polpharma opowie o  uznanym w środowisku farmaceutycznym projekcie ujednolicenia opakowań leków na receptę.

Paczki od serca

Gości Targów Packaging Innovations bez wątpienia zainteresuje case study znanego w całym kraju projektu SZLACHETNA PACZKA. Anna Bondarzewska i Diana Nomańczuk porozmawiają z uczestnikami seminariów o marketingu społecznie odpowiedzialnym. Prezentacja na temat paczek, które nie sprzedają, a uszczęśliwiają swoich adresatów zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

Przegląd rynku

Podczas seminariów workShops prelegenci przeprowadzą przegląd rynku ciekawych i oryginalnych opakowań, opowiedzą również o najciekawszych rozwiązaniach i pomysłach swoich marek. Nie zabraknie przykładów z tak rozpoznawalnych marek jak Krystyna Janda Sp. z o.o., Takeda Pharma Sp. z o.o.,  DS Smith Packaging czy PC Print. Okazja do posłuchania o najnowszych trendach w branży opakowań pojawi się już 17-18 kwietnia w EXPO XXI Warszawa. Udział w seminariach workShops jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na Targi Packaging Innovations 2018. Do zobaczenia na najciekawszym i największym spotkaniu w branży opakowań!

Pełen harmonogram seminariów workShops jest dostępny na stornie Targów. Uczestnictwo
w wykładach jest bezpłatne.


Bilety na Targi Packaging Innovations można odebrać po bezpłatnej rejestracji uczestnictwa online, na stronie wydarzenia.


Więcej informacji na: www.packaginginnovations.pl

 

 

17-18 kwietnia 2018 r.

EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Packaging Innovations (1)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij