Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Przepis na perfekcyjne opakowanie na Targach Packaging Innovations
Bezpieczne, funkcjonalne, ale i nowoczesne oraz designerskie. Każda branża inaczej wyobraża sobie idealne opakowanie. Jednak gdzie znaleźć to, które spełni wszystkie wymogi i oczekiwania?
Na 10. Międzynarodowych Targach Opakowań – Packaging Innovations każdy znajdzie opakowanie dla siebie. Ponad 200 międzynarodowych Wystawców, technologiczne nowości, 7 stref tematycznych, merytoryczne wykłady – na Targach Packaging Innovations (17-18 kwietnia, Centrum EXPO XXI Warszawa) spotka się branża opakowań. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem Innovations&Technolgies.


Innowacyjnie i technologicznie


Opakowanie dla każdej gałęzi gospodarki musi spełniać inne wymogi. To kierowane do branży spożywczej powinno zapewić jak najdłuższą świeżość żywności. Opakowania dla logistyki ma chronić przesyłane towary. Produkty kierowane do branży kosmetycznej powinny zaś pięknie prezentować się na sklepowych półkach. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby rynku na Targach Packaging Innovations Wystawcy zaprezentują opakowania w 7 strefach tematycznych: LUXPACK, SAFETYPACK, EKOPACK, CO-PACKAGING, LABELLING, PRINTING oraz LOGISPACK. Ostatnia z nich zostanie w tym roku rozwinięta, a najbliższa edycja targów odbędzie się pod hasłem nie tylko innowacji, ale także technologii.


Przepis na sukces


Odważne pomysły i nowe technologie – to właśnie dzięki nim branża opakowań może się rozwijać.
O tych najciekawszych opowiedzą uznani eksperci w ramach seminariów workShops. Wykłady prowadzone corocznie w ramach Targów Packaging Innovations chętnie odwiedzają Zwiedzający chcący poznać nowości z zakresu pakowania i brand marketingu. Fachowcy podzielą się ze słuchaczami branżowym „know how” na osiągniecie sukcesu.


Strefa pomysłów


Strefa Studenta jest miejscem dla osób, które potrafią przenieść pomysł do rzeczywistości. Mowa o konkursie dla młodych projektantów opakowań, którzy podczas Targów Packaging Innovations rywalizują o zwycięstwo i przepustkę do międzynarodowej kariery. Jakie projekty zachwycą jury w tym roku? Podczas Targów Packaging Innovations odbędzie się finał konkursu.


Na poziomie


Światowy poziom, technologiczne innowacje, międzynarodowi wystawcy i specjalistyczne wykłady – tak scharakteryzować można Targi Packaging Innovations. W kwietniu wystawa odbędzie się już po raz dziesiąty, a co z tej okazji przygotują Organizatorzy? Bez zadęcia, ze smakiem i z głową – takie powinno być perfekcyjne opakowanie i taka też będzie jubileuszowa edycja Targów Packaging Innovations. Targi istnieją dzięki Wystawcom, którzy prezentują na nich bogatą ofertę, a także gościom, którzy odwiedzając wystawę wiedzą, że znajdą dokładnie to czego potrzebują. To właśnie dla nich przygotowujemy jubileuszową edycję wydarzenia. Szczegóły poznają Państwo podczas Targów, ale gwarantuję, że zbliżająca się 10. odsłona Packaging Innovations będzie wyjątkowa – komentowała Ewa Woch – Wiceprezes Targów w Krakowie – Organizatora 10. Międzynarodowych Targów Opakowań – Packaging Innovations 2018. Zapraszamy do udziału w święcie opakowań 17-18 kwietnia 2018 r. w Centrum EXPO XXI Warszawa.


www.packaginginnovations.pl


PI_baner_mailing_pl

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij