Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
W listopadzie ruszają ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu „ifm wiedza i doświadczenie”: Automatyka w nowoczesnym wydaniu
Nowa era automatyki rozpocznie się już 16-17 listopada 2017 w Opalenicy koło Poznania, w hotelu Remes.

A wszystko za sprawą lidera w dziedzinie automatyki przemysłowej  - ifm electronic. Poprzednie edycje podniosły poprzeczkę bardzo wysoko, dlatego organizator  postanowił nie zawieść oczekiwań gości i przygotował rozbudowany blok szkoleniowy, a także sporo dodatkowych  atrakcji.  Jak zwykle nie zabraknie innowacyjnych rozwiązań takich jak: kamera O3D, sieć AS-i,  czy technologii IO-Link.  Patronat nad spotkaniem objęły Nordkalk, Schulz Infoprod Sp. z o. o., SAICON Sp. z o. o., PFPŻ ZP oraz Polska Akademia Sztuki Kulinarnej, co jeszcze bardziej podnosi rangę tego prestiżowego wydarzenia.  Wieczorny Event Party uświetnią wyśmienite dania przygotowane podczas pokazu kulinarnego oraz koncert finalisty Must Be The Music – Tomasza Dolskiego!


Zapisy oraz więcej szczegółów na www.ifm-warsztaty.pl


Czekamy na Państwa!

 

Cykl warsztatów ifm electronic został zapoczątkowany w 2016 roku. Pierwsze spotkania z zespołem ifm przybrały formułę konferencyjną, jednakże po dokładnym zapoznaniu się z oczekiwaniami odbiorców automatyki przemysłowej, firma postanowiła przekształcić je w warsztaty. Dzięki temu, uczestnicy  mają szansę sami przetestować największe innowacje ifm na stanowiskach treningowych, co stanowi najbardziej obiektywną rekomendację produktów. Spotkanie w Opalenicy jest już ostatnim wydarzeniem z cyklu „ifm wiedza i doświadczenie” w tym roku, ale duży sukces warsztatów przełoży się na ich kontynuacje w roku 2018. Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy – planujemy organizację dwóch spotkań  – w południowej i centralnej Polsce. Tymczasem wszystkie aktualne informacje oraz relacje z poprzednich edycji znajdziecie Państwo na www.ifm-warsztaty.pl.

 

ifm electronic sp. z o.o.

ul. Węglowa 7

40-105 Katowice

Tel.: +48 32 70 56 400

Fax: +48 32 70 56 455

www.ifm.com.pl

 

Kontakt dla mediów:

MDMarketing

Katarzyna Brodek

Specjalista ds. PR

Tel.: +48 668 050 559


ifm_poznań

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij