Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
"Europa w globalnym świecie: uwarunkowania i perspektywy integracji transatlantyckiej"
Przedstawicielstwo KE w Polsce oraz Katedra Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zapraszają do udziału w konferencji, która odbędzie się w dn. 26/10/2017 w Krakowie.

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Katedra Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie pragną zaprosić Państwa do udziału w konferencji pt. "Europa w globalnym świecie: uwarunkowania i perspektywy integracji transatlantyckiej".


Konferencja odbędzie się w czwartek 26 października 2017 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 27, Budynek Główny, Sala Senacka.


Konferencja jest skierowana do szerokiego grona zainteresowanych, w tym przede wszystkim specjalistów z zakresu ekonomii międzynarodowej i przedsiębiorców działających na rynkach zagranicznych. Celem konferencji jest prezentacja aktualnej sytuacji, omówienie wyników badań i wymiana poglądów oraz dyskusja na temat stanu i perspektyw współpracy gospodarczej Unii Europejskiej z Kanadą, USA i Meksykiem. W swym założeniu konferencja ma być platformą wymiany myśli pomiędzy ekspertami z dziedziny ekonomii, pracownikami instytucji europejskich oraz praktykami biznesu. Wobec dynamicznie zmieniającej się globalnej sytuacji polityczno-gospodarczej, podjęte zagadnienia wydają się szczególnie warte uwagi i dyskusji. Andrzej Gantner, dyrektor generalny PFPŻ ZP wygłosi prezentację pt. "Czy CETA jest korzystna dla branży spożywczej i jakie produkty polskie mają szansę na rynku kanadyjskim?".

 

Konferencja odbędzie się w języku polskim (bez tłumaczenia). Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zainteresowanych prosimy o rejestrację na stronie internetowej konferencji: http://symposium.pl/transintegr  do dnia 25 września 2017.

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij