Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Certyfikaty Dobry Produkt 2017
Już 6 listopada 2017 r. podczas Jubileuszowego X Forum Rynku Spożywczego i Handlu Grupa PTWP, wydawca magazynu „Rynek Spożywczy" oraz branżowych serwisów internetowych portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyzna najlepszym produktom żywnościowym Certyfikat Dobry Produkt.

CDP2017


Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych produktów spożywczych w następujących kategoriach: Produkt wysokiej jakości, Nowy produkt, Innowacyjny produkt, Produkt tradycyjny i regionalny poprzez przyznanie im certyfikatu „Dobry Produkt 2017”.Pragniemy podkreślić, że udział w plebiscycie – poprzez zgłoszenie swojej firmy i produktów – jest całkowicie bezpłatny. Od 5 czerwca do 18 września br. firmy spożywcze i dystrybutorzy mogą zgłaszać swoje najlepsze produkty do plebiscytu, w którym będą one rywalizować o certyfikat Dobry Produkt.Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą.


ZGŁOŚ PRODUKT – WSKAŻ NAJLEPSZE PRODUKTY W SWOJEJ KATEGORII


Przyznając Certyfikaty Dobry Produkt, organizatorzy nagradzają i tym samym wskazują najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą. Logo Certyfikatu Dobry Produkt ma być drogowskazem w gąszczu sklepowych półek i pomagać konsumentom w dokonaniu jakościowego wyboru.


Zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów do konkursu!Szczegóły dotyczące konkursu (warunki uczestnictwa, kategorie nagród) dostępne są na stronie www.


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres dobryprodukt@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27. 

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij