Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
„Orzeł” Tygodnika Wprost dla Farm Frites Poland
25 maja podczas uroczystej gali w Sopocie, Wiceprezes Farm Frites Poland, Rafał Reszka, odebrał „Orła” Tygodnika Wprost.

Farm Frites Poland znalazła się wśród 20 pomorskich przedsiębiorstw, które zostały docenione za prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny. Kryteria przyznania nagród to m.in. największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat, brak strat, czyste konto w bazach nierzetelnych płatników, jak również zasługi na rzecz małej ojczyzny, pozycja ambasadora regionu i osiągnięcia wykraczające poza granice regionu.

 

Statuetki Orłów trafiły do trzech firm: Polpharmy, która została uznana za Lidera Innowacji w regionie, Polskiego Holdingu Nieruchomości, który został Liderem Biznesu oraz Lotosu Asfalt, który otrzymał nagrodę za Największy Zysk.


Farm Frites Poland działa w Lęborku od 1994 roku. Zajmuje się produkcją frytek, placków i płatków ziemniaczanych m.in. dla firmy McDonald’s.
Od kilku lat zrównoważony rozwój i społeczna odpowiedzialność są częścią strategii firmy, a nagroda „Orła” jest dla firmy kolejnym potwierdzeniem właściwego kierunku realizowanych działań.SOP17052KM_006

Fot. Karolina Misztal / Fotobank.PL


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij