Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nestlé zaprasza na konferencję Polish-Swiss Innovation Day
Jak stworzyć skuteczny ekosystem cyfrowy? – to temat tegorocznej edycji konferencji Polish-Swiss Innovation Day, która odbędzie się 23 maja na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie organizowane jest przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą, we współpracy z Ambasadą Szwajcarii w Polsce i udziałem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Podczas spotkania odbędą się warsztaty, które poprowadzi przedstawiciel firmy Nestlé Polska.

Organizowana po raz trzeci konferencja Polish-Swiss Innovation Day skupia najlepszych specjalistów. Specjalnie dla zgromadzonych gości podzielą się oni swoją wiedzą z zakresu innowacyjności. Wydarzenie rozpocznie się od wystąpienia Jovana Kurbalija, prezesa i założyciela DiploFoundation z Genewy. Jednym z głównych panelistów będzie minister cyfryzacji Anna Streżyńska.


Podczas konferencji Polish-Swiss Innovation Day odbędzie się m.in. panel dyskusyjny Jak stać się jedną z cyfrowych gospodarek? oraz warsztaty prowadzone przez Zbigniewa Skarżyńskiego, Kierownika ds. komunikacji marketingowej Nestlé Polska pt. Wykorzystanie cyfrowej transformacji do stworzenia silnych marek koncernu Nestlé.


Trzecia edycja Polish-Swiss Innovation Day 2017 zaplanowana jest na 23 maja 2017 r. od godz. 9.00 do 14:30 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT), na terenie kampusu Politechniki Warszawskiej (Rektorska 4, Warszawa). Zapisy na stronie wydarzenia: www.psid2017.pl


Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza z siedzibą w Warszawie powstała w 1998 roku. Jest dobrowolnym, niedotowanym przez instytucje publiczne, stowarzyszeniem według prawa polskiego. Obecnie liczy ok. 180 członków i zrzesza większość firm szwajcarskich w Polsce.

 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Daria Grzesiek

Account Executive
Email: d.grzesiek@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 ext. 30


O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 4500 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.


Nestle_zaprasza_na_konferencje_Polish-Swiss_Innovation_Day

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij