Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie – trwa rekrutacja do 18. edycji Letnich Praktyk w Nestlé
W Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Kargowej, Strykowie, Warszawie i Nałęczowie – to właśnie w tych miastach Nestlé przez 3 letnie miesiące będzie szkolić studentów i absolwentów. Trwa właśnie proces rekrutacyjny. Kandydaci, którzy zaprezentują się na nim najlepiej, otrzymają propozycję odbycia praktyk.

Na początku lipca rusza tegoroczna edycja programu Letnich Praktyk w Nestlé. W tym roku do Nestlé Polska, tylko na Business Internship Program, wpłynęło blisko 750 aplikacji młodych osób chętnych do odbycia 3-miesięcznych letnich praktyk w Biurze Głównym i Centrum Dystrybucyjnym w Strykowie. Obecnie trwa proces rekrutacyjny, złożony z 4 etapów.


– Podczas spotkań z kandydatami sprawdzamy takie kompetencje jak: umiejętność pracy w zespole, podejmowanie inicjatywy, sprawne komunikowanie, wywieranie wpływu i zdolność do rozwiązywania problemów. Zadania, jakie zlecamy w trakcie procesu rekrutacyjnego, mają charakter gier i zabaw. Dzięki temu kandydaci mogą poczuć się bardziej swobodnie i już na tym etapie nawiązać ze sobą relacje – mówi Katarzyna Bajek-Bartold, Koordynator ds. Rekrutacji & HR Business Partner, Nestlé Polska.


W ramach Inicjatywy „Nestlé needs YOUth” w Polsce zaplanowano początkowo, że do 2016 roku prawie 800 młodych osób znajdzie w firmie zatrudnienie, bądź odbędzie praktykę zawodową. Cel ten został przekroczony o 150% – od początku trwania inicjatywy zatrudniono blisko 1 500 ludzi młodych, a prawie 470 objęto programem praktyk. Firma Nestlé Polska nie poprzestała na tym – zadeklarowała, że do 2020 roku stworzy kolejnych 1300 szans zatrudnienia, propozycji praktyk i staży dla osób do 30 r. życia.


Do zatrudniania ludzi młodych i stwarzania im możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego Nestlé zachęca także swoich partnerów biznesowych w ramach Sojuszu dla Młodych (ang. Alliance for YOUth).

 

 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Daria Grzesiek

Account Executive
Email: d.grzesiek@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 ext. 30


O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 4500 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.


18_edycja_Letnich_Praktyk_w_Nestle

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij