Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nestlé Polska wspiera bezpieczeństwo podczas jazdy
Bezpieczeństwo jest dla Nestlé priorytetem. Firma podejmuje szereg działań eliminujących zagrożenia
w pracy, w tym unowocześnienie procesów, podnoszenie świadomości pracowników poprzez liczne szkolenia oraz wizualną komunikację. Jednym z przykładów takich działań są szkolenia z bezpiecznej jazdy samochodem.


W tym roku Nestlé obrało sobie za cel wprowadzenie polityki przeciwdziałania rozproszeniu w czasie jazdy, organizując pracownikom szkolenia i kampanie informacyjne. Jak istotny jest wpływ rozproszenia na bezpieczeństwo jazdy, wynika z szacunków, według których jest ono przyczyną około 20-30% wypadków z winy kierującego. Rozproszenie przejawia się odwróceniem wzroku od drogi, oderwaniem rąk od kierownicy jak również koncentrowaniem myśli na różnych sprawach niezwiązanych z prowadzeniem pojazdu.

– Mamy wielu pracowników, którzy w ciągu miesiąca pokonują bardzo dużo kilometrów. Aby ich podróże uczynić bezpieczniejszymi, już od kilku lat w ramach Nestlé działa sieć Ambasadorów Bezpieczeństwa. Jest to forum pracownicze, które umożliwia regularną wymianę informacji o bezpieczeństwie. Ambasadorzy tak pozyskaną wiedzę rozpowszechniają wśród swoich współpracowników, co przekłada się na podniesienie poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy. – mówi Tomasz Tarnawski, Kierownik ds. SHE, Nestlé Polska.


W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:


Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Daria Grzesiek

Account Executive
Email: d.grzesiek@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 ext. 30

 

O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 4500 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.

Logo_Nestle

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij