Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Złoty Laur Pomorskiej Nagrody Jakości dla Farm Frites Poland
16 lutego br. firma Farm Frites Poland otrzymała Złoty Laur w kategorii średnie przedsiębiorstwo, w XX edycji konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości, organizowanego przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku.

16 lutego firma Farm Frites Poland otrzymała Złoty Laur w kategorii średnie przedsiębiorstwo, w XX edycji konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości, organizowanego przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku. Konkurs o Pomorską Nagrodę Jakości promuje nowoczesne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem oraz przyczynia się do podnoszenia poziomu organizacyjnego i technicznego firm regionu Pomorza, wspomagając je w konkurowaniu z innymi organizacjami w Europie. Ma na celu upowszechnienie filozofii "zarządzania przez jakość" (Total Quality Management - TQM).


20170216_191934


Farm Frites Poland SA działa w Lęborku od 1994 roku. Zajmuje się produkcją frytek, placków oraz płatków ziemniaczanych. Jej głównym klientem jest firma McDonald’s, dla której produkuje frytki do ponad 1000 restauracji w 12 europejskich krajach. Firma jest laureatem wielu nagród o zasięgu regionalnym i krajowym, m.in. „Dobroczyńca roku 2016 powiatu lęborskiego” „Zdrowy Pracownik, zdrowa firma”, „Liderzy Filantropii”, „Nasze Dobre z Pomorza.

IMG_2226

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij