Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Jesteśmy close to you!
Rusza druga edycja ogólnopolskich konferencji z cyklu ifm „wiedza i doświadczenie”: Przemysł spożywczy w nowoczesnym wydaniu. Praktyczne i niezawodne rozwiązania dla branży spożywczej to wiodący motyw tegorocznych spotkań z ekspertami ifm. Grono uczestników konferencji stale powiększa się o największe firmy sektora automatyki przemysłowej oraz przedstawicieli świata nauki.

Jesteśmy close to you1

Konferencja "ifm wiedza i doświadczenie" 2016 - Solec-Zdrój

 

Pierwsze spotkanie w ramach tegorocznego cyklu konferencji odbędzie się już na początku marca w opolskiej siedzibie ifm ecolink. Nieoficjalna część spotkania odbędzie się z kolei w prestiżowym Hotelu DeSilva. Goście konferencji mogą liczyć na praktyczne podejście do omawianych zagadnień oraz indywidualne treningi przy specjalnie przygotowanych stanowiskach dydaktycznych.  Tego typu formuła doskonale sprawdziła się podczas pierwszej edycji „wiedzy i doświadczenia”. Tegoroczna konferencja przyniesie jednak sporo nowości! Eksperci ifm przybliżą innowacyjne technologie dotyczące automatyki przemysłowej, a w szczególności rozwiązania skierowane do branży spożywczej, takie jak: kamera O3D, sieć AS-i czy technologia IO-Link.


IO-Link – we connect you!


Wiodący producenci czujników, elementów wykonawczych i systemów sterowania opracowali innowacyjny standard IO-Link. Wspólnie stworzono znormalizowany i niezależny od magistrali obiektowej interfejs do automatyzacji, umożliwiający realizację połączeń punkt-punkt bez konieczności adresowania. Przełączniki binarne, które w przeszłości ograniczały się najczęściej do prostych sygnałów sterujących lub wartości analogowych, stały się z czasem inteligentnymi czujnikami. Dzisiaj czujniki IO-Link firmy ifm oferują całkowicie nowe opcje. Umożliwiają na m.in.  przesyłanie danych cyklicznych i acyklicznych oraz komunikatów w obu kierunkach.  W trakcie spotkań z ekspertami i praktykami ifm electronic,  przybliżony zostanie także interfejs sieciowy AS-i, pozwalający na znaczne uproszczenie okablowania w różnorodnych aplikacjach za pomocą jednego, dwużyłowego przewodu. Dzięki swojej niezawodności, łatwej obsłudze i szerokim możliwościom diagnostycznym, interfejs AS-i jest coraz bardziej doceniany przez klientów i coraz częściej stosowany w aplikacjach przemysłowych. Więcej przydatnych informacji na temat sztandarowych technologii ifm elecetronic będziecie mogli Państwo uzyskać w trakcie tegorocznych konferencji, na które już teraz serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy close to you2

Stanowiska dydaktyczne – konferencja „ifm wiedza i doświadczenie” 2016 - Wrocław

 

Jak zwykle nie zabraknie licznych atrakcji, w tym m.in. kulinarnego show w wykonaniu najlepszych szefów kuchni, czy klimatycznego bankietu sprzyjającego biznesowym rozmowom i wymianie doświadczeń. Przedstawiciele  firmy ifm spotkają  się z odbiorcami rozwiązań automatycznych także w Poznaniu. Druga konferencja odbędzie się w  Hotelu Remes w listopadzie bieżącego roku.  


Więcej szczegółów oraz relację zdjęciową  z ubiegłorocznych  konferencji znajdziecie Państwo na stronie http://ifm-konferencje.pl/.


Kontakt dla mediów:


MDMarketing

Katarzyna Brodek

Specjalista ds. PR

Tel.: +48 668 050 559


ifm electronic sp. z o.o.

ul. Węglowa 7

40-105 Katowice

Tel.: +48 32 70 56 400

Fax: +48 32 70 56 455

www.ifm.com.pl

 

 

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij