Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
ifm: Jesteśmy close to you!
Rusza druga edycja ogólnopolskich konferencji z cyklu ifm „wiedza i doświadczenie”: Przemysł spożywczy w nowoczesnym wydaniu. Praktyczne i niezawodne rozwiązania dla branży spożywczej to wiodący motyw tegorocznych spotkań z ekspertami ifm. Grono uczestników konferencji stale powiększa się o największe firmy sektora automatyki przemysłowej oraz przedstawicieli świata nauki.

Pierwsze spotkanie w ramach tegorocznego cyklu konferencji odbędzie się już na początku marca w siedzibie firmy ifm ecolink. Nieoficjalna część spotkania odbędzie się z kolei w prestiżowym Hotelu DeSilva. Goście konferencji mogą liczyć na praktyczne podejście do omawianych zagadnień oraz indywidualne treningi przy specjalnie przygotowanych stanowiskach dydaktycznych. Tego typu formuła doskonale sprawdziła się podczas pierwszej edycji „wiedzy i doświadczenia”. Tegoroczna konferencja przyniesie jednak sporo nowości! Eksperci ifm przybliżą innowacyjne technologie dotyczące automatyki przemysłowej, a w szczególności rozwiązania skierowane do branży spożywczej, takie jak: kamera O3D, sieć AS-i czy technologia IO-Link.

Jak zwykle nie zabraknie licznych atrakcji, w tym m.in. kulinarnego show w wykonaniu najlepszych szefów kuchni, czy klimatycznego bankietu sprzyjającego biznesowym rozmowom i wymianie doświadczeń.

Przedstawiciele firmy ifm spotkają się z odbiorcami rozwiązań automatycznych także w Poznaniu. Druga konferencja odbędzie się w Hotelu Remes w listopadzie bieżącego roku. Już teraz serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w prestiżowych konferencjach „wiedza i doświadczenie”.

Więcej szczegółów oraz relację zdjęciową z ubiegłorocznych konferencji znajdziecie Państwo na stronie http://ifm-konferencje.pl/.Kontakt dla mediów:
MDMarketing
Katarzyna Brodek
Specjalista ds. PR
Tel.: +48 668 050 559

ifm electronic sp. z o.o.
ul. Węglowa 7
40-105 Katowice
Tel.: +48 32 70 56 400
Fax: +48 32 70 56 455
www.ifm.com.pl

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij