Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Krajanki WINIARY, płatki Nestlé CHEERIOS OATS oraz owocowe deserki w tubkach GERBER wśród najlepszych produktów FMCG w Polsce
Aż 3 produkty z portfolio Nestlé zostały docenione przez polskich konsumentów w plebiscycie „Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów". W najnowszej edycji konkursu Krajanki WINIARY zostały nagrodzone w kategorii Przetwory warzywno-owocowe, Nestlé Cheerios Oats wyróżniono wśród Produktów śniadaniowych, a owocowe deserki w tubkach GERBER zdobyły uznanie w kategorii Żywność dla dzieci w wieku 0-3 lat.

Wyboru zwycięskich produktów dokonali polscy konsumenci, wskazując najlepsze i najbardziej innowacyjne produkty z branży FMCG, które wprowadzono na rynek w okresie od 1 września 2015 r. do 30 września 2016 r. Badanie zostało przeprowadzone przez Instytut Badawczy GfK wśród 1 000 osób w wieku 18-65 lat, które oceniały ponad 200 produktów z branży FMCG.


Krajanki WINIARY to produkt, dzięki któremu każdy może przyrządzić swoją ulubioną zupę szybko i bez tracenia czasu na obieranie czy ścieranie warzyw. Krajanki WINIARY dostępne są w trzech wariantach smakowych: Krajanka buraczkowa WINIARY, Krajanka ogórkowa WINIARY i Krajanka Warzywna WINIARY.


Nestlé CHEERIOS Oats to pierwsze na rynku płatki z pełnoziarnistego owsa gotowe do spożycia od razu po wyjęciu z torebki. Zawierają aż 74% pełnego ziarna oraz ponad gram betaglukanu z owsa na 40 g porcję. Betaglukan pomaga obniżać poziom cholesterolu. Nestlé CHEERIOS Oats wytwarzane są w trzech wariantach: bez dodatków, z cynamonem oraz  z żurawiną. Płatki te zostały wyróżnione przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi. Są wytwarzane przez spółkę Cereal Partners Poland, której Nestlé, obok General Mills, jest właścicielem.


Owocowe deserki w tubkach GERBER to innowacyjna przekąska dla niemowląt, idealna podczas wspólnych spacerów z rodzicami – w przypadku starszych maluchów do jego zjedzenia nie potrzeba nawet łyżeczki. Owocowy mus można jeść bezpośrednio z tubki. Tak zapakowane, owocowe deserki GERBER dostępne są w 6 smakach, m.in. jabłko i brzoskwinia, jabłko i mango, jabłko i jagoda oraz banan. Produkt wytwarzany jest w fabryce w Rzeszowie na rynek polski oraz na eksport m.in. do krajów skandynawskich, Rosji, Czech, Szwajcarii, Francji, państw Beneluxu.

 

– Wyróżnienia dla naszych trzech produktów są dla nas niezwykle cenne, ponieważ zostały przyznane przez najważniejsze jury, czyli naszych konsumentów. Ich zdanie, wyrażone w ten sposób, jest dla nas wielką wartością – powiedziała Mariola Raudo, Kierownik Działu Spraw Korporacyjnych i PR, Nestlé Polska S.A.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Daria Grzesiek

Junior Account Executive
Email: d.grzesiek@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 ext. 30

 


O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 4500 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.


Nagrodzone_produkty_Nestle

 

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij