Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Odwiedź największe Targi opakowań – 4-5 kwietnia w EXPO XXI Warszawa
Targi Packaging Innovations to największe targi opakowań w Europie Środkowej. Impreza jest okazją do kluczowego spotkania przedstawicieli branży z całego świata. Wydarzenie ma ugruntowaną pozycję na rynku – Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja zgromadzi aż 200 Wystawców i 5000 Zwiedzających.

Luksusowe, ekologiczne, innowacyjne czy przemysłowe - na Targach Packaging Innovations każdy znajdzie opakowania dostosowane do swoich potrzeb. Mocną stroną imprezy jest bez wątpienia bogata oferta wystawców prezentujących przede wszystkim produkt końcowy, czyli wszelkiego rodzaju opakowania oraz etykiety.


Merytorycznym poparciem Targów będą z pewnością branżowe spotkania i konferencje. Podczas pierwszego dnia Targów odbędą się warsztaty „Jak opakować brandy”, na których słuchacze dowiedzą się w jaki sposób opakowanie pozycjonuje produkt i markę. Swoją premierę będzie miała konferencja Label Innovations, na której praktycy opowiedzą, jakie są nowe wyzwania komunikacyjne i rynkowe stojące przed opakowaniami. Drugiego dnia Targów odbędzie się cieszące niesłabnącym zainteresowaniem Forum Druku Cyfrowego. Rozwinięte zostanie zagadnienie szeroko pojętej personalizacji opakowań i etykiet. Z interesującymi case studies goście Targów będą mieli okazję zapoznać się przy okazji bezpłatnych dwudniowych seminariów workShops.


Więcej informacji na: www.packaginginnovations.pl


baner_newsletter_640x245px PI

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij