Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2016 już za dwa tygodnie!
Już 5 grudnia w Warszawie w Hotelu Marriott odbędzie się II Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2016, najważniejsze wydarzenie o charakterze polityczno - gospodarczo - biznesowym podsumowującym bieżący rok z perspektywy strategicznych sektorów gospodarczych kraju. Zaproszeni przedstawiciele świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu wspólnie będą debatować na temat "Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości".

OSG Bursztyn


Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2016 już za dwa tygodnie!

Już 5 grudnia w Warszawie w Hotelu Marriott odbędzie się II Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2016, najważniejsze wydarzenie o charakterze polityczno - gospodarczo - biznesowym podsumowującym bieżący rok z perspektywy strategicznych sektorów gospodarczych kraju. Zaproszeni przedstawiciele świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu wspólnie będą debatować na temat "Państwo-Gospodarka-Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości". 

Podczas Szczytu zostaną wręczone nagrody BURSZTYN POLSKIEJ GOSPODARKI 2016. Statuetka „Bursztyn Polskiej Gospodarki” jest nagrodą przyznawaną osobom, instytucjom bądź firmom za szczególne działania w zakresie rozwoju i bezpieczeństwa polskiej gospodarki w kraju i zagranicą. Laureaci wyróżniani są za determinację oraz konsekwencję w realizacji podjętych zobowiązań lub wyzwań stawianych przed nimi z tytułu pełnionego stanowiska lub przyjętej strategii firmy. Laureatem tegorocznej nagrody jest m.in.: Jarosław Gowin, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Kazimierz Smoliński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Zapraszamy do udziału.
 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: WWW.OSG2016.PL
ZAPRASZAMY - KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO REJESTRACJI
(ilość miejsc ograniczona)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij