Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Pracownicy WINIARY zasadzili nowe drzewa w Kaliszu!
W poniedziałek, 10 października, przedstawiciele fabryki WINIARY, należącej do Nestlé, razem z Prezydentem Miasta Kalisza Grzegorzem Sapińskim, zasadzili 15 nowych drzew obok kaliskiego Aquaparku. Drzewa to coroczny prezent dla miasta i jego mieszkańców od fabryki.

Kaliski zakład WINIARY od lat promuje postawę ekologiczną wśród swoich pracowników. W tym celu prowadzonych jest wiele inicjatyw, w tym m. in. coroczna akcja sadzenia nowych drzew w Kaliszu. 10 października 2016 r. drzewa zostały posadzone już po raz siódmy. W akcji uczestniczyli m.in. Tomasz Lazarowicz, dyrektor fabryki Nestlé w Kaliszu oraz Prezydent Miasta Kalisza – Grzegorz Sapiński. W efekcie w Kaliszu pojawiło się 15 dębów piramidalnych.

 

Sadzenie drzew to niejedyna ekologiczna inicjatywa WINIARY. Już od kilku lat zarząd i pracownicy kaliskiego oddziału Nestlé sprzątają wspólnie Las Winiarski. W ubiegłym roku udało im się oczyścić las z pół tony śmieci.

 

Dbanie o lokalną społeczność i środowisko to priorytety Tworzenia Wspólnej Wartości (ang. Creating Shared Value, CSV), czyli społecznej odpowiedzialności biznesu według Nestlé. To działania firmy, które poza generowaniem zysków biznesowych, mają przynosić korzyści społeczeństwu i społecznościom lokalnym, w których działa Nestlé.

 

 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

 

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Marta Gryglewicz
Account Manager
Email:
m.gryglewicz@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 wew. 83
Mobile: +48 504 640 360O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA, MANHATTAN oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 4500 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.


Pracownicy WINIARY zasadzili nowe drzewa w Kaliszu_s

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij