Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Pracownicy Nestlé pobiegną w 36. Międzynarodowym Biegu Ulicznym Ptolemeusza w Kaliszu
2 października 2016 roku w Kaliszu odbędzie się 36. Międzynarodowy Bieg Uliczny Ptolemeusza. Sponsorem głównym wydarzenia są WINIARY, które w tym roku świętują swoje 75-lecie, oraz Dział Kulinariów Nestlé Polska. W zawodach wezmą udział przedstawiciele Zarządu Nestlé Polska, dyrektorzy zakładów produkcyjnych i pracownicy Winiary – w sumie około 50 osób. W Biegu Ptolemeusza wystartuje również prezydent Kalisza, Grzegorz Sapiński.

Bieg główny rozpocznie się 2 października o godzinie 12.00 na placu Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Do pokonania jest trasa 10 kilometrów. Głównemu wydarzeniu będą towarzyszyć biegi dziecięce i młodzieżowe. Impreza jest otwarta dla wszystkich.


W tym roku WINIARY obchodzą okrągły 75. jubileusz. Niedzielne zawody w Kaliszu to doskonała okazja, by uczcić tę rocznicę. Jako, że od lat firma aktywnie wspiera działania związane z prowadzeniem zdrowego stylu życia i aktywnością fizyczną, przedstawiciele Zarządu Nestlé Polska, dyrektorzy zakładów produkcyjnych i pracownicy Winiary pobiegną razem z mieszkańcami Kalisza.


Głównym sponsorem zawodów jest firma WINIARY oraz Dział Kulinariów Nestlé Polska, które wspierają wydarzenie od strony finansowej i produktowej.


W naszej firmie jesteśmy świadomi, jak ważne jest prowadzenie odpowiedniego trybu życia. Wiemy, jaki wpływ na zdrowie i samopoczucie ma aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta. Zachęcamy do sportu pracowników WINIARY, ich rodziny i znajomych. Jednym z elementów naszych działań w tym zakresie jest wspólny udział w Biegu Ptolemeusza oraz sponsorowanie tego wydarzenia. W tym roku, ze względu na nasze 75. urodziny będzie miał on symboliczny wymiar. Cieszymy się, że będziemy świętować nasz jubileusz nie tylko we własnym gronie, ale także z wszystkimi kaliszanami - mówi Tomasz Lazarowicz, Dyrektor Fabryki WINIARY w Kaliszu.


W ubiegłym roku frekwencja na Biegu Ptolemeusza była bardzo wysoka – wystartowało aż 1103 uczestników. W tym roku być może uda się pobić zeszłoroczny rekord.O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA, MANHATTAN oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 4500 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.     


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij