Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nestlé w czołówce najlepszych pracodawców na świecie
W najnowszym rankingu portalu LinkedIn „Top Attractors”, czyli ogólnoświatowym zestawieniu pracodawców, którzy najskuteczniej przyciągają talenty, Nestlé zajęło 12. z 40. wyróżnionych miejsc. Międzynarodowy koncern został również uznany za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców na świecie w rankingu Universum 2016.

„Top Attractors”, to pierwszy tego typu ranking portalu LinkedIn wyróżniający 40 największych firm, które najlepiej na świecie potrafią przyciągnąć największe talenty, a następnie zatrzymać je w swoim zespole. Wśród wyróżnionych w klasyfikacji koncern Nestlé zajął 12. miejsce. Na podium rankingu stanęły firmy technologiczne: Apple, Salesforce oraz Facebook.

 

Profil Nestlé na LinkedIn śledzi 1 780 000 osób na całym świecie, spośród ponad 433 milionów użytkowników tego portalu. Osoby obserwujące stronę koncernu spożywczego mogą poznać wartości i kulturę firmy, a także obserwować bieżącą i pasjonującą pracę w Nestlé. Między innymi dzięki temu praca w Nestlé staje się celem dla wielu utalentowanych osób o różnorodnych kompetencjach. Zapraszamy do obserwowania Nestlé na LinkedIn.

 

Nestlé zostało również wyróżnione w najnowszym rankingu Universum, w którym zajęło 25. miejsce biorąc pod uwagę opinie studentów kierunków biznesowych, oraz 23. lokatę, według przyszłych inżynierów. Ankieta przeprowadzona wśród studentów uczelni wyższych oceniała siłę marki pracodawcy (Employer Brand – EB) spośród 50 największych pracodawców z wszystkich branży, skupiając się na czterech obszarach: wizerunek i reputacja firmy, charakterystyka pracy, ludzie i kultura firmy, wynagrodzenie i szanse awansu. Ranking stworzono na podstawie wyników uzyskanych z 267 084 ankiet wypełnionych przez studentów kierunków biznesowych, inżynieryjnych oraz IT z 12 najbardziej rozwiniętych gospodarczo krajów świata.

 

Przydatne linki:

Ranking LinkedIn „Top Attractors”

Ranking Universum “World’s Most Attractive Employers”

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

 

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870

 

Marta Gryglewicz
Account Manager
Email: m.gryglewicz@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 wew. 83
Mobile: +48 504 640 360

 

 

O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA, MANHATTAN oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 4500 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.     

 

Top_Attractors

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij