Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Supply Chain Sectors „Łańcuchy dostaw ukryte w sektorach”
Wydawnictwo Eurologistics zaprasza do nowego projektu SUPPLY CHAIN SECTORS, w ramach którego będzie można poznać specyfikę obsługi klienta w różnych branżach. Konferencja „Łańcuchy dostaw ukryte w sektorach” to swoista wycieczka po różnych branżach i specyficznych rozwiązaniach stosowaniach w łańcuchach dostaw. Do pierwszej edycji wydarzenia Wydawnictwo Eurologistics zaprosiło następujące sektory: elektronikę, farmację / health care, fresh, tekstylia / fashion, FMCG, retail, budownictwo, AGD, Automotive.

Konferencja SUPPLY CHAIN SECTORS „Łańcuchy dostaw ukryte w sektorach” przybliży uczestnikom pomysły i rozwiązania stosowane w łańcuchach dostaw w innych branżach. Bardzo często pracując w określonym sektorze nie widzi się tego, co się dzieje w innych branżach. Tymczasem potrzeba zajrzenia do innego sektora może być inspiracją dla innych menedżerów. W logistyce przyjęło się uważać, że branża Automotive jest prekursorem najlepszych praktyk w łańcuchu dostaw. Czy jednak tak będzie w przyszłości... Być może farmacja lub branża budowlana mają coś ciekawszego do zaoferowania? Obecnie najbardziej dynamicznie zmienia się sektor elektroniczny i właśnie w nim najszybciej starzeją się produkty. Już niebawem sektor ten będzie przypominał swoją specyfiką branżę produktów świeżych.


Ideą spotkania jest zderzenie ze sobą branż i ich prezentacja w układzie:

PRODUCENT LUB FIRMA HANDLOWA - OPERATOR LOGISTYCZNY - DOSTAWCA SYSTEMÓW WYMIANY INFORMACJI.


SUPPLY CHAIN SECTORS  to m.in.: zwycięskie praktyki w branży Automotive, procesy logistyczne zachodzące u producenta – lidera rynku, odpowiedź operatora logistycznego na wyzwania Just in Time , Customer Collaboration w sektorze FMCG, jeszcze bliżej klienta w branży produkcji i dystrybucji napojów, procesy z wartością dodaną w zakresie współpracy producent - operator logistyczny w sektorze FMCG, wyzwania w branży elektroniki użytkowej – jak zdążyć do klienta zanim produkt się zestarzeje, logistyka dostaw prosto do domu dla produktów zamawianych przez Internet, Health Care - łańcuchy dostaw w farmacji, o ile można zwiększyć prędkość produktów, a jednocześnie doskonale kontrolować jakość?


Konferencja odbędzie się 20 września 2016 r. w Hotelu Novotel Airport w Warszawie.


Baner SCS_4

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij