Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
IV POLISH FOOD EXPORT FORUM
21 czerwca 2016 r. w Warszawie odbędzie się czwarta edycja POLISH FOOD EXPORT FORUM, które jest kontynuacją idei spotkań biznesowych dla sektora spożywczego. PFPŻ ZP objął wydarzenie swoim patronatem honorowym.

Czwarta edycja POLISH FOOD EXPORT FORUM jest kontynuacją idei spotkań biznesowych dla sektora spożywczego, które są płaszczyzną wielu debat i dyskusji skupiających przedstawicieli największych eksporterów, kadrę kierowniczą z branży spożywczej, reprezentantów instytucji, agencji proeksportowych oraz władz rządowych. 

 

Wśród ponad 120 uczestników Forum udział w nim wezmą m.in.: przedstawiciele biznesu reprezentujący firmy z branży rolno-spożywczej, a w szczególności: zarządy spółek – producenci i dostawcy oraz branżowe stowarzyszenia i rządowe agencje właściwe do działań proeksportowych.

 

POLISH FOOD EXPORT FORUM stanowić będzie doskonałą okazję do poszerzenia informacji na temat najciekawszych rynków eksportowych dla branży rolno-spożywczej, kwestii związanych z budowaniem bezpieczeństwa eksportowego i promocji polskiej żywności oraz przybliżenia szans i ewentualnych zagrożeń wynikających z wejścia na nowe rynki. Uczestnicy Forum będą mieli także możliwość zapoznania się z doświadczeniami przedsiębiorstw, które z sukcesem wysyłają swoje produkty na dalekie rynki.

 

Podczas dwóch części debat poruszone zostaną między innymi tematy związane z tworzeniem efektywnych programów żywności oraz kreowaniem marki polskiej żywności na rynkach międzynarodowych. Eksporterzy uzyskają odpowiedzi na pytania dotyczące trendów w eksporcie oraz jak przygotować się do ekspansji na nowe obszary.


Więcej informacji: http://konferencje.rp.pl/wydarzenie/info/2606,iv-polish-food-export-forum.html 


2016519146_thumb

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij