Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Targi Gift Show z wydzieloną strefą rolno-spożywczą
W dniach 19 -21 maj 2016 r. w Warszawie odbędą się targi, które odwiedzi około 100 firm chińskich - importerów, sieci dystrybutorów i handlu z branży rolnej.

Targi Gift Show z wydzieloną strefą rolno-spożywczą odwiedzi około 100 firm chińskich - importerów, sieci dystrybutorów i handlu z branży rolnej. Ponadto firmy te są zainteresowane zakupem polskich produktów z takich branż jak: alkoholowa, mleczarska, mięsna, rybna, przetwórstwo owocowe czy grzyby oraz wiele innych. Powyższe firmy liczą na kontakt z polskimi odpowiednikami, właścicielami firm polskich, stowarzyszeniami, dlatego też serdecznie zapraszamy na spotkania B2B przez trzy dni trwania targów a zwłaszcza w dniu 19 Maja 2016 roku.

Organizatorzy targów proszą o zgłoszenia polskich przedsiębiorstw, do których mogłaby być zabrana chińska delegacja w dniu 20 maja 2016 roku (organizatorzy zapewniają autokar, tłumacza, obiad).

Organizator targów oferuje dla każdego branżowego odwiedzającego torbę z prezentem, skorzystanie z bufetu chińskiego oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie, gdzie główna nagroda to 4 bilety do Chin. Losowanie odbędzie się w pierwszych dwóch dniach targów.


Całość działań marketingowych można zobaczyć na stronie: 

http://giftshow.pl/pl/o-targach/kampania-reklamowa.html


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij