Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PFPŻ ZP objęło patronatem honorowym tegoroczną edycję Agro Security Forum AGROSEC
Forum pod przewodnim tytułem „Bezpieczeństwo sektora rolno-spożywczego bezpieczeństwem gospodarczym kraju” odbędzie się w Warszawie 9 czerwca 2016 r.

PFPŻ ZP objęło patronatem honorowym tegoroczną edycję Agro Security Forum AGROSEC 2016, która odbędzie się w Warszawie 9/06/2016. Temat przewodni Forum brzmi:

„Bezpieczeństwo sektora rolno-spożywczego bezpieczeństwem gospodarczym kraju”.

Intencją organizatorów Forum jest zebranie przedstawicieli kluczowych instytucji odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa sektora rolno – spożywczego w kontekście bezpieczeństwa gospodarczego kraju. Zaproszeni goście: politycy, przedstawiciele biznesu, instytucji, nauki i ekonomiści przeprowadzą dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie sektora rolno-spożywczego w związku z aktualną sytuacją geopolityczną i gospodarczą.

 

Tematyka bezpieczeństwa sektora rolno-spożywczego została nieprzypadkowo wybrana na temat przewodni tegorocznej edycji Forum. Wpływ członkostwa Polski w Unii Europejskiej na kondycję branży rolno-spożywczej, dalsze możliwości rozwoju sektora w dobie zaostrzania się konkurencji, protekcjonizmu i globalizacji, większe wsparcie ze strony obecnego Rządu, nowe regulacje prawne to najważniejsze zagadnienia przewidziane w debatach. Bezpieczeństwo to również wspólny mianownik dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez reprezentantów UE, Rząd Polski i poszczególne resorty, a tym samym doskonały temat przewodni zapewniający niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję.


Więcej informacji oraz program wydarzenia dostępny jest na stronie: http://agroforum.com.pl/informacja/Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij