Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Misja wysokiego szczebla do Chin i Japonii
Andrzej Gantner, dyrektor generalny PFPŻ ZP wziął udział w misji organizowanej pod przewodnictwem komisarza Phila Hogana.

W dniach 16-22 kwietnia br. miała misja gospodarcza wysokiego szczebla do Chin i Japonii pod przewodnictwem Komisarza ds. rolnictwa i rozwoju wsi Komisji Europejskiej Phila Hogana.


Misja łączyła oficjalne wizyty komisarza Phila Hogana oraz działania promocyjne z udziałem delegacji biznesowych (przedstawicieli kluczowych sektorów w handlu UE), tj. seminaria, spotkania B2B i spotkania z mediami.


Uczestnicy misji mieli możliwość wzięcia udziału w prezentacjach, dyskusjach podczas seminariów oraz wydarzeniach prasowych.


Misja rozpoczęła się od wizyty w Szanghaju (16 i 17 kwietnia), następnie spotkania odbywały się w Pekinie (18-19 kwietnia), a cała misja zakończyła się w Tokio (20-22 kwietnia).


Polskich producentów żywności w Japonii  reprezentował Andrzej Gantner, dyrektor generalny PFPŻ ZP oraz Agnieszka Maliszewska (Polska Izba Mleka), Łukasz Dominiak (Krajowa Rada Drobiarska).


PFPŻ ZPDodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij