Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PFPŻ ZP Partnerem Honorowym 6. edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”
W dniu 2 czerwca 2016 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie podczas uroczystej Gali nastąpi ogłoszenie wyników 6. edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Organizatorem konkursu oraz gali jest ogólnopolski miesięcznik Hurt & Detal, który już od 10 lat aktywnie uczestniczy w rozwoju i promocji polskiej branży FMCG.

„Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” to konkurs, który angażuje wielu producentów branży FMCG w Polsce. Konkurs, do którego zgłoszono blisko 400 produktów wyłania te, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody. Nagrody w formie prestiżowych statuetek i wyróżnień przyznane zostaną w tym roku w 65 kategoriach  „Lider sprzedaży” a także w kategorii - Nagroda Specjalna „Super Produkt”. Laureatów konkursu wyłaniają sami Kupcy, wypełniając i odsyłając do agencji badawczej TNS Polska - specjalną ankietę, co zapewnia pełną przejrzystość.


Tradycyjnie już, kolegium redakcyjne wyróżni ponadto osoby, które swoim działaniem i aktywnością zapisały się w rozwoju polskiego sektora FMCG.

 

Uroczysta Gala wręczenia statuetek Złoty Paragon jest jednym z najważniejszych dorocznych wydarzeń branży FMCG, w którym udział biorą przedstawiciele największych firm produkcyjnych i handlowych, a także czołowych organizacji sektora produktów szybkozbywalnych.


Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem PFPŻ ZP.


ZlotyParagon_2016_Logo

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij