Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Webinarium na temat możliwości eksportu polskiej żywności do Kanady
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu RP w Montrealu zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym webinarium na temat warunków eksportu polskich towarów rolno-spożywczych do Kanady.

W ramach webinarium zaproszeni eksperci – pan Christian Siviere, specjalista ds. logistyki z firmy „Solimpex Montreal” oraz pan Richard Baker, broker żywności z firmy „Food Distribution Guy” – przedstawią informacje na temat formalnych zasad i zwyczajów związanych z wprowadzaniem artykułów spożywczych do sprzedaży w Kanadzie, a także odpowiedzą na bezpośrednie pytania zainteresowanych firm.

 

Webinarium odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2016 r. w godz. 14:00-15:00 czasu polskiego (8:00-9:00 czasu montrealskiego) wyłącznie w języku angielskim. Spotkanie moderować będzie przedstawiciel Wydziału.

 

Program Webinarium:

- 14:00 – przywitanie ze strony WPHI (prezentacja prelegentów, wstępna informacja na temat polskiego eksportu towarów rolno-spożywczych do Kanady)

- 14:10 – prezentacja Ch. Siviere (aspekty logistyczne dostaw towarów spożywczych do Kanady; formalności celne)

- 14:25 – wystąpienie R. Bakera (kanały dystrybucji towarów rolno-spożywczych w Kanadzie)

- 14:40 – pytania i odpowiedzi

- 15:00 – zakończenie

 

Dostęp do webinarium będzie możliwy za pośrednictwem linku (https://global.gotomeeting.com/join/174333277) lub połączenia telefonicznego.

 

W celu udziału w webinarium przy pomocy sieci komputerowej konieczny będzie komputer z dostępem do Internetu, głośnikami i mikrofonem, zainstalowanie darmowej aplikacji „GoToMeeting” firmy Citrix (w przypadku tych z Państwa, którzy nie korzystali z tego programu; instalacja aplikacji uruchomi się w momencie otwarcia powyższego linku) oraz podanie hasła do Webinarium: SIAL-2016.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w webinarium przy pomocy linii telefonicznej należy połączyć się z numerem: +1 647 497 9379 (uwaga: połączenie bezpłatne jedynie na terenie Kanady) i podanie kodu dostępu: 174 333 277 (oraz dodatkowego kodu, który wyświetli się Państwu na ekranie).

 

W przypadku zainteresowania uzyskaniem od prelegentów szczegółowych wyjaśnień na interesujące Państwa tematy prosimy o przesłanie Państwa pytań w języku angielskim do WPHI (e-mail: montreal@trade.gov.pl) w terminie do 1 kwietnia br.

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij