Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Rekrutacja na praktyki letnie w Nestlé już otwarta
Jak co roku w marcu, firma Nestlé rozpoczęła rekrutację na praktyki letnie w swojej warszawskiej centrali oraz oddziałach w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Namysłowie, Kargowej i Nałęczowie. Pierwszy krok to wysłanie aplikacji poprzez stronę internetową firmy. Można to zrobić do 15 kwietnia. Ci, którzy nie są zdecydowani, jakie praktyki wybrać, mogą wziąć udział w Największych Targach Pracy i Praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days, które już w czwartek odbędą się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Od 17 już lat, co roku przez 3 letnie miesiące Nestlé szkoli kilkudziesięciu młodych ludzi w całym kraju. Ten zorganizowany program praktyk polega na powierzeniu każdemu praktykantowi indywidualnego projektu. Realizacja takiego zadania jest na bieżąco monitorowana i modyfikowana przez opiekuna praktyk, z którym praktykant przez cały czas pozostaje w stałym kontakcie. Na koniec praktyk uczestnicy prezentują swój projekt przed członkami zarządu, managementem i dyrektorami działów. Najlepszym z nich Nestlé zaproponuje stałą pracę – w ubiegłym roku po praktykach w firmie zostało aż 40 osób!


Jakie oferty czekają na studentów i absolwentów? W centrali Nestlè w Warszawie można aplikować m.in. do działów Marketingu, Sprzedaży, Kontrolingu, Łańcucha Dostaw, Działu Żywieniowego Zakupów czy IT. W Kaliszu poszukiwani są kandydaci do Działu Produkcji, Zapewnienia Jakości, Łańcucha Dostaw, BHP oraz Serwisu Konsumenta, w Nałęczowie do Działu Produkcji oraz Działu Inżynieringu, w Rzeszowie do Nestlè Quality Assurance Center (czyli Centrum Zapewnienia Jakości Nestlé), w Kargowej do Działu Administracji i Kosztów, Działu Technicznego, Rozwoju Nowych Produktów oraz Działu Inżynierii Przemysłowej. Pełna oferta praktyk znajduje się na stronie Nestlé.


Niezdecydowani, jakie praktyki wybrać, mogą spotkać się z przedstawicielami pracodawców na Największych Targach Pracy i Praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days, które już w czwartek 10 marca odbędą się w godz. 10.00-17.00 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Przedstawiciele Działu Rekrutacji Nestlé odpowiedzą na wszystkie pytania związanie z praktykami i pracą w firmie, a o godz. 11.00 poprowadzą warsztat „Odkryj swój potencjał zawodowy”. Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na stronie wydarzenia.


Wsparcie ludzi młodych we wchodzeniu na rynek pracy to jeden z globalnych priorytetów Nestlé. W ramach Inicjatywy Na Rzecz Zatrudniania Ludzi Młodych – Nestlé needs YOUth firma zadeklarowała stworzenie do końca 2016 roku w całej Europie aż 10 000 miejsc pracy dla osób do 30. roku życia oraz kolejnych 10 000 miejsc staży i praktyk. W Polsce program objął już ponad 1000 osób.


 Dzięki praktykom młodzi ludzie mogą sprawdzić, jak może wyglądać ich przyszła praca oraz porównać swoje wyobrażenie o pracy zawodowej z rzeczywistością. To również bardzo dobry moment, żeby zdobyć cenne doświadczenie i wzbogacić CV. Z roku na rok rozwijamy nasz program praktyk i co roku wprowadzany pewne zmiany w procesie rekrutacji, tak aby jeszcze skuteczniej docierać do młodych talentów. Dodatkowo w tym roku zaproponujemy kilka nowych atrakcji dla naszych praktykantów w postaci inspirujących spotkań i szkoleń – powiedziała Katarzyna Grzegory, Starszy Specjalista w Dziale Rekrutacji Nestlé Polska S.A.


c-600-290Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij