Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Partnerem Strategicznym PFPŻ ZP
Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Partnerem Strategicznym Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców w roku 2016!

Bureau Veritas Certification to niezależna jednostka certyfikująca Grupy Bureau Veritas, która posiada uznanie ponad 40 krajowych i międzynarodowych organizacji akredytacyjnych w tym PCA, ANAB, DAR, DAkkS, SWEDAC, UKAS, COFRAC. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy świadczą usługi audytorskie zarówno na terenie całej Polski, jak i na świecie.

Bureau Veritas certyfikuje firmy i organizacje na zgodność z normami: jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej oraz specyficznymi standardami branżowymi. Sieć wysoko wykwalifikowanych audytorów zapewnia pełen zakres usług certyfikacyjnych i audytowych. Oferujemy również możliwość certyfikacji łączonej, w największym zakresie powszechnie stosowanych norm.

 

Największa w Polsce liczba wydawanych certyfikatów we wszystkich branżach rynku spożywczego, czyni Bureau Veritas Polska liderem w zakresie certyfikacji systemów związanych z bezpieczeństwem żywności, m.in.: BRC, IFS, IFS Logistics, FSSC 22000, ISO 22000, HACCP. Jest to możliwe dzięki największej w Polsce grupie wykwalifikowanych i doświadczonych lokalnych audytorów działających w sektorze spożywczym.

Odpowiadając na potrzebę optymalizacji kosztów Bureau Veritas świadczy usługi w całym łańcuchu dostaw od „pola do stołu”.

Znak certyfikacyjny Bureau Veritas Certification to znany na świecie symbol ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości.

 

Burau_znak certyfikacji


Więcej o Grupie Bureau Veritas:
Założona w 1828, firma Bureau Veritas jest światowym liderem branży TIC (Testing, Inspection and Certification), zatrudniając ponad 66 000 pracowników w ponad 1 400 biurach i laboratoriach na całym świecie. Bureau Veritas pomaga swoim klientom w spełnianiu stale rosnących wymagań związanych z jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska oraz odpowiedzialnością społeczną.

                        

Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.

ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

tel + 48 22 549 04 00, fax +48 22 549 04 10

e-mail: certyfikacja@pl.bureauveritas.com

 

 www.bureauveritas.pl


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij