Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Targi żywności w USA
WPHI w Nowym Jorku informuje o możliwości promocji w ramach "NRA Show 2015" i "Summer Fancy Food Show 2015”.

W dniach 16 - 19 maja 2015 w McCormick Place, Chicago, IL odbędą się targi gastronomiczne "NRA Show 2015". Jest to impreza dorocznie organizowana przez National Restaurant Association, miejsce w którym spotykają się restauratorzy, hotelarze, szefowie kuchni, handlowcy żywności, napojów, wyposażenia kuchni oraz technologii kuchennych. Stoiska 2.000 wystawców z 40 rozmaitych segmentów sektora gastronomicznego odwiedzi tam  ponad 44.000  gości, z których więcej niż połowa  uczestniczy wyłącznie w tych targach branżowych.

Natomiast w dniach 28 - 30 czerwca 2015 w Javits Convention Center w Nowym Jorku odbędą się targi żywności „Summer Fancy Food Show 2015”. Jest to największe wydarzenie tego typu w Ameryce Północnej, na którym pokazywanych będzie 180.000 produktów, pomiędzy innymi słodycze, sery, kawa, przekąski, przyprawy, żywność etniczna, naturalna, organiczna – i wiele innych. Spotka się tutaj 2.400 wystawców z 80 krajów i regionów, liczbę odwiedzających zaś szacuje się na 22.000 osób.

 

WPHI w Nowym Jorku wykupił  stoiska na  tych targach  w celu promocji polskich marek żywnościowych. Z uwagi na ich niewielką powierzchnię (czyli ok. 9m2 każde), będą one miały charakter bardziej informacyjno-promocyjny niż wystawienniczy.


W związku z tym WPHI zaprasza Państwa do przesłania na ich adres  materiałów, folderów, katalogów (wyłącznie w języku angielskim) i innych materiałów promocyjnych, które chcieliby Państwo zaprezentować na stoiskach. Istnieje także możliwość przesłania próbek produktów, które zostaną tam wyeksponowane.


Również każda polska firma, która zgłosi się do WPHI z takim zamiarem, może na tych stoiskach prowadzić - na równych zasadach i nieodpłatnie – swoje rozmowy handlowe czy też prezentację swoich produktów.


Opłaty za przelot, zakwaterowanie itp. firmy ponoszą we własnym zakresie.

 

Ponadto w czasie trwania targów "NRA SHOW 2015" WPHI w Nowym Jorku we współpracy z Polish American Chamber of Commerce organizuje w Chicago degustację przysmaków polskiej kuchni. Zapraszamy organizacje, regiony i stowarzyszenia, które chciałyby taką degustację przygotować, do kontaktu z nami.

 

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, email: newyork@trade.gov.pl.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij