Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
VII Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS 2015
Już dzisiaj warto zaplanować udział w najważniejszym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu w branży opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Różnorodna i kompleksowa oferta wystawców z całego świata, liczne szkolenia, konferencje i seminaria, najnowsze trendy, tylko branżowi odwiedzający, spotkania i merytoryczne dyskusje. Wszystko to sprawia, że Targi Packaging Innovations nie są tylko wystawą produktów, ale kompleksową platformą biznesową dla każdego, komu bliska jest tematyka opakowań.

Przyszłoroczna edycja imprezy odbędzie się 9 i 10 kwietnia w warszawskim centrum EXPO XXI. Elementem znanym z poprzednich edycji będzie podział na strefy pozwalający usystematyzować ofertę wystawców. Będzie więc Strefa LUXPACK skupiająca opakowania na produkty luksusowe, opakowania ozdobne oraz Premium; Strefa LABELLING&PRINTING z ofertą etykiet, kodów, nalepek, systemów RFID, materiałów POS, displayów i innych rozwiązań w dziedzinie nadruku na opakowaniach i uszlachetniania druku. W Strefie CO-PACKAGING odwiedzający znajdą rozwiązania w zakresie pakowania, przepakowywania, konfekcjonowania i kontroli jakości. Natomiast Strefa LOGISPACK przeznaczona będzie na opakowania zbiorcze, logistyczne, wewnętrzne, ochronne i gotowe na półkę. Odwiedzający znajdą tu  wszystkie produkty niezbędne w logistyce magazynowej. Ponadto nie zabraknie wszelkiego rodzaju opakowań tekturowych, plastikowych, szklanych, drewnianych, metalowych, inteligentnych, ekologicznych, displayów oraz usług w zakresie projektowania oraz recyclingu opakowań.


Nowością nadchodzącej edycji będzie strefa SAFETYPACK, w której zostaną zaprezentowane rozwiązania związane z bezpieczeństwem opakowań.  Będą to między innymi zamknięcia, opakowania dostosowane do wymagań pakowych produktu czy kontaktu z żywnością, ale także zabezpieczenia i wyczuwalne dotykiem ostrzeżenia o niebezpieczeństwie.


Podczas towarzyszących targom seminariów learnShops™ słuchacze będą mieli możliwość uczestnictwa w prezentacjach na temat najnowszych trendów w branży. Odbędą się również konferencje dotyczące innowacyjnych opakowań.


Po raz IV odbędzie się Strefa STUDENTA, która każdego roku budzi coraz większe zainteresowanie wśród młodych projektantów. Konkurs i wiążący się z nim udział w targach jest niewątpliwą szansą dla studentów, chcących odnaleźć swoje miejsce w branży opakowań.Szczegóły na www.easyfairs.com/pl/pi2015


Kontakt:
Katarzyna Banach - Kierownik Działu Organizacji Targów
tel. +48 12 651 95 24
tel. kom. +48 510 134 218
katarzyna.banach@easyfairs.combaner_PI_300x250

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij