Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Herbapol Lublin wchodzi w nową kategorię
Herbapol Lublin SA, producent ziół, herbat i syropów owocowych wchodzi w nową kategorię produktów. Są to dżemy, konfitury i powidła.

Słoiki z nowymi przetworami z logo Herbapolu dostępne będą w sklepach w najbliższych tygodniach. W połowie października spółka zorganizuje spotkanie prasowe, na którym opowie o szczegółach dotyczących nowego projektu oraz o nowej odsłonie komunikacyjnej dla marki Herbapol.


Jak już informowaliśmy jesienią ub.r., Herbapol Lublin od pewnego czasu poszukiwał możliwości wejścia w nowe kategorie - z dotychczasowymi bądź innymi, nowymi brandami. Firma zainteresowana była głównie przetwórstwem warzywno-owocowym i w tej kategorii poszukiwała celów akwizycyjnych.


Według danych Eurostatu wynika, że eksport dżemów marmolad i powideł z Polski w ostatnich 5 latach (2008-2013) wzrósł o ponad 10 proc. do 29,7 tys. ton.


Prezes firmy Herbapol Lublin - Roman Górny - będzie gościem VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Kliknij, zarejestruj się i dowiedz się więcej o konferencji: Forum Rynku Spożywczego i Handlu! 


(Źródło: Portalspożywczy.pl)


044334

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij