Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
PepsiCo w prestiżowym Raporcie „Zagraniczni Inwestorzy 25-lecia”
Z dumą informujemy, że PepsiCo zostało uwzględnione w Raporcie „Zagraniczni Inwestorzy 25-lecia” opracowanym na zlecenie Instytutu Lecha Wałęsy z okazji ćwierćwiecza polskich przemian ustrojowych i gospodarczych.

W publikacji firma PepsiCo znalazła się w prestiżowym gronie 17 międzynarodowych koncernów – największych zagranicznych przedsiębiorstw inwestujących w Polsce po 1989 roku.


„Niezmiernie cieszymy się, że istotny wkład PepsiCo we współtworzenie w Polsce segmentu słonych przekąsek i napojów gazowanych poprzez wprowadzenie na lokalny rynek globalnego know-how, doświadczenia oraz najnowszych technologii produkcyjnych, został doceniony przez autorów prestiżowego Raportu «Zagraniczni Inwestorzy 25-lecia»” – powiedziała Małgorzata Skonieczna, Director, Public Policy/Government Affairs and Communications, Central Europe, PepsiCo.


Oprowadzony przy udziale dziennikarzy Polskiej Agencji Prasowej Raport powstał w ramach prowadzonego przez Instytut Lecha Wałęsy programu gospodarczego „Przedsiębiorczość, Innowacyjność, Rozwój”. Oficjalna prezentacja publikacji odbyła się 2 września br. podczas 24. Forum Ekonomicznego w Krynicy.


Pełną wersję publikacji można pobrać tutaj.RAPORT ILW_okładka

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij