Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. Partnerem Strategicznym PFPŻ ZP w roku 2014
Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o już po raz czwarty został Partnerem Strategicznym Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców.

Od momentu debiutu w 1995 r. Mercedes-Benz Sprinter stał się na całym świecie marką samą dla siebie.

Jako pierwsi zamontowaliśmy system ABS w aucie dostawczym. Kolejną nowością było wprowadzenie układu ESP w roku 2002. Następny pionierski krok to przekształcenie ESP w system ADAPTIVE ESP (2006).

 

Wrześniowa premiera Sprinter.


Po pokonaniu ponad 8 mln km jazd testowych i zainwestowaniu 25 mln euro w rozwój zakładów w Düsseldorfie oraz Ludwigsfelde, pierwszy seryjny egzemplarz nowego Sprintera opuścił fabrykę w Düsseldorfie. Tym samym otworzyliśmy następny rozdział w historii Sprintera. Nowy model oferuje pięć innowacyjnych systemów bezpieczeństwa, jako pierwszy spełnia normę emisji Euro 6, a dzięki zużyciu paliwa w niektórych wersjach na poziomie ok. 6,3 l/100 km.

 

Sprinter w ciągu minionych 18 lat znalazł na całym świecie około 2,5 mln nabywców


Lider i tytan pracy – nowy Sprinter to więcej niż samochód. To prawdziwy partner w biznesie, na którym można polegać pod każdym względem, i który konsekwentnie wspiera swego użytkownika w osiąganiu jego celów.

 

Przede wszystkim jesteśmy po to, by zaspokajać Państwa potrzeby


Jesteśmy przekonani, że historia, tradycja i pasja naszej marki wzbudziła Państwa zainteresowanie, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Firmowego Salonu, oraz naszej strony internetowej www.warszawa.mercedes-benz.pl

Poza stojącym za nami długoletnim doświadczeniem w produkcji i serwisowaniu samochodów, specjalnie dedykowany do Państwa dyspozycji zespół doświadczonych doradców działu pojazdów dostawczych


Mercedes - Benz Warszawa Van Center


będzie w stanie przedstawić i dopasować najbardziej korzystne rozwiązania dla prowadzonego przez Państwa biznesu i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Najbardziej zaskakujący będzie jednak fakt, że wszystkie te rozwiązania znajdują się w realnym zasięgu Państwa firmy. Oprócz pełnego zakresu produktów naszej marki, dla ułatwienia prowadzonej przez naszych Klientów działalności, proponujemy także całą gamę zabudów specjalistycznych, oraz elastyczne rozwiązania serwisowe. Odkupujemy również używane pojazdy dostawcze wszystkich marek poprzez nasz punkt Used 1. Wprowadzony przez nas specjalny program Lease & Drive, sprawdzony w ponad trzyletnim okresie jego funkcjonowania, pozwoli w znacznym stopniu zredukować codzienne koszty prowadzonej przez Państwa działalności.


Zaufało nam już wiele firm i będziemy zaszczyceni, jeśli Państwa firma dołączy do tego grona.

 

Dane kontaktowe:                                                    

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.

ul. Gottlieba Daimlera 1

02-460 Warszawa

Tel. +48 22 312 7000

Fax +48 22 312 6060

www.warszawa.mercedes-benz.pl

info-mbw@daimler.com


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij