Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Anna Jakubowska nową dyrektor generalną Coca-Cola w Polsce i krajach bałtyckich.
Warszawa, 7 listopada 2013 r. -- Od 1 listopada 2013 roku funkcję dyrektor generalnej Coca-Cola Poland Services, odpowiedzialnej za Polskę oraz kraje bałtyckie Litwę, Łotwę i Estonię, pełni Anna Jakubowska. Zastąpiła ona na tym stanowisku Paul’a Woodward’a, który pełnił tę funkcję od sierpnia 2010 roku. Siedzibą nowej dyrektor jest biuro Coca-Cola Poland Services w Warszawie.

Ania M. Jakubowska_Coca-Cola Poland Services


Anna Jakubowska wnosi do polskiej organizacji szerokie doświadczenie    w zarządzaniu, sprzedaży i marketingu zdobyte w wielu krajch, w których pracowała dla międzynarodowych firm m.in. Procter&Gamble, Coca-Cola Hellenic Bottling Company i The Coca-Cola Company.


Anna Jakubowska dołączyła do The Coca-Cola Company w czerwcu 2013 roku, zaś wcześniej od 2011 roku poznawała branżę napojów bezalkoholowych pracując dla Coca-Cola Hellenic Bottling Company w Atenach na stanowisku International Group Category Director.


Zanim dołączyła do systemu Coca-Cola, przez 20 lat pracowała na kierowniczych stanowiskach w działach marketingu, sprzedaży, strategii i rozwoju biznesu w Procter&Gamble, zdobywając wszechstronne umiejętności i wiedzę w  krajach takich jak: Kanada, Polska, Niemcy, Belgia i Szwajcaria.


Anna Jakubowska ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Wilfrid Laurier w Ontario w Kanadzie na kierunku Zarządzanie. Urodziła się w Kanadzie, ma podwójne obywatelstwo, kanadyjskie i polskie. Od lat angażuje się w działania na rzecz społeczności lokalnych, w których mieszka oraz organizacji wspierających kobiety w biznesie. Była m.in. prezesem OWIT International (Organization of Women in International Trade: www.owit.org), jest członkiem rady doradczej Women International Networking (WIN). Z pasją realizuje się również jako mentor studentów – ostatnio działa na rzecz Hult International Business School. Jej wielką pasją są  podróże, a w szczegolności udział w fotograficznych safarii w różnych zakątkach świata.

 

DODATKOWE INFORMACJE:


Beata Ptaszyńska-Jedynak

Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o.

Kierownik ds. kontaktów zewnętrznych i komunikacji

Tel.: + 48 22 579 68 97,

Fax: + 48 22 579 68 69

E-mail: bjedynak@coca-cola.com

 

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij