Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Konferencja pt.: "Zrównoważona przyszłość branży spożywczej"
Det Norske Veritas, Partner Strategiczny PFPŻ ZP zaprasza do udziału w konferencji pt.: "Zrównoważona przyszłość branży spożywczej" w dniu 15 października 2013 r. w hotelu Marriott w Warszawie.


DNV_mailing-logo

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na konferencję Det Norske Veritas dedykowaną kierunkom rozwoju branży spożywczej. Sektor spożywczy stoi u progu kolejnych wielkich wyzwań takich jak wciąż rosnące oczekiwania świadomych konsumentów, zmiany prawa, które nakładają na firmę coraz większe obciążenia, rosnące koszty wytwarzania wyrobów i szereg innych zagrożeń.


Niezwykle ważne dla firm z sektora stają się aspekty energochłonności i materiałochłonności procesów, ograniczania strat surowcowych oraz umiarkowanego wpływania na środowisko naturalne. Zauważalnym trendem są coraz większe wymagania w zakresie bezpieczeństwa zatrudnionych pracowników oraz aspekty socjalne. Wciąż wielkim wyzwaniem jest dbałość o bezpieczeństwo wyrobów co ma znaleźć odzwierciedlenie w nowym pakiecie wymagań tworzonym na potrzeby państwa Unii Europejskiej.


Tematem, który od kilku już lat pojawia się przy okazji pytań o przyszłość branży spożywczej jest pojęcie zrównoważonego rozwoju.


Określenie to jest i używane wymienne z hasłami odpowiedzialności społecznej biznesu. Jednak co ono oznacza dla konsumentów, relacji z instytucjami państwowymi i wreszcie, co oznacza dla mojej firmy? To jest pytanie, na które spróbujemy dać Państwu odpowiedź.

 

 

Osoba kontaktowa:


Marta Kobyłecka

Opiekun Kluczowych Klientów

Tel. kom.: +48 664 031 931

marta.kobylecka@dnv.com

 


Więcej informacji na temat konferencji  czytaj  
Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij