Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Coca-Cola: Ponad 1,6 mln euro na programy CSR
Miarą naszego zaangażowania w rozwój lokalnego biznesu jest między innymi skala naszego zaangażowania w życie społeczne naszego kraju poprzez m.in. realizowanie strategii zrównoważonego rozwoju. W samym tylko 2011 roku w sumie na programy w ramach społecznej odpowiedzialności, w tym zrealizowane z lokalnymi społecznościami, zainwestowaliśmy - jako system - 1,66 mln euro - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Tomir Kaczmarek, dyrektor marketingu, Coca-Cola Poland Services.

W tym roku Coca-Cola kładzie duży nacisk na rozwój i promocję sportu oraz aktywności fizycznej, zwłaszcza wśród młodzieży, zwiększając inwestycje w ten obaszar zaangażowania społecznego.

- Chcemy wykorzystać zbudowaną przez 14 lat skalę i zasięg turnieju Coca-Cola Cup, żeby dotrzeć z edukacją zdrowotną do jak największej liczby osób. 15. rocznica Coca-Cola Cup jest doskonałym pretekstem, aby rozwinąć program w stronę promocji aktywnego, zdrowego stylu życia. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Coca-Cola Cup jest "Bądź aktywny, dołącz do gry!". W ten sposób do wspólnej aktywności chcemy zachęcić wszystkich - młodych ludzi biorących udział w turnieju, ich szkolnych kolegów i koleżanki, przyjaciół i całe rodziny. Rozszerzamy też formułę Stref Aktywnego Życia, które będą oferować odwiedzającym możliwość udziału w atrakcjach i konkursach, a także spotkaniach z m.in. ekspertami z zakresu żywienia i zdobycie wiedzy na temat aktywnego i zdrowego życia - komentuje Tomir Kaczmarek.

(Źródło: www.portal.spozywczy.)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij