Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Dziesiąta edycja akcji Podziel się Posiłkiem
W tym roku, po raz kolejny, zachęcamy wszystkich do udziału w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności, która jest organizowana w ramach Programu Podziel się Posiłkiem. 


Możemy razem pomóc niedożywionym dzieciom włączając się do Zbiórki - wystarczy 28 i 29 września kupić nieco więcej żywności i przekazać ją wolontariuszom Banków Żywności w sklepach na terenie całej Polski. Do tej pory - od 2004 r. - dzięki ludziom o wielkich sercach oraz wsparciu wielu organizacji lokalnych udało się zebrać ponad 2700 ton żywności.

Ogólnopolska Zbiórka Żywności w ramach 10. edycji programu Podziel się Posiłkiem, realizowanego przez firmę Danone oraz Banki Żywności - Partnera Strategicznego, odbędzie się w piątek i sobotę 28 i 29 września. Ogólnopolska Zbiórka Żywności to jeden z podstawowych elementów programu Podziel się Posiłkiem, którego celem jest walka z niedożywieniem dzieci w Polsce. To bardzo prosty sposób, by pomóc niedożywionym maluchom.

Lista sklepów organizujących zbiórkę dostępna jest na stronie www.podzielsieposilkiem.pl oraz na stornie bankizywnosci.pl. Banki Żywności po segregowaniu i zważeniu produktów żywnościowych przekażą je bezpośrednio do organizacji oraz instytucji, które na co dzień zajmują się dożywianiem dzieci.


(Źródło: Banki Żywności).


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij