Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Marka WINIARY na Pinterest
Na kilka dni przed Wielkanocą, marka WINIARY uruchomiła swój profil: Moje WINIARY, na jednym z największych portali społecznościowych na świecie - Pinterest. To pierwszy oficjalny pinboard polskiej marki kulinarnej w tym kanale. A w nim: apetyczne pomysły na wielkanocne żurki i barszcze, pyszne sałatki, soczyste mięsa oraz wyśmienite mazurki i paschy, zaprezentowane przy pomocy znakomitych zdjęć oraz licznych filmów. Krótko mówiąc mnóstwo inspiracji na Wielkanoc!

Pinterest jest obecnie jednym z największych portali społecznościach na świecie z ponad 10 milionami użytkowników, głównie kobiet w wieku 25-44 lat[1]. To miejsce wymiany opinii, komentarzy, uwag oraz multimediów. Przede wszystkim Pinterest jest wielkim internetowym zbiorem inspiracji każdego z użytkowników, dzięki możliwości zaznaczania obszarów zainteresowań oraz innowacyjnemu sposobowi „podpinania” ulubionych zdjęć do zdefiniowanych kolekcji.

Zdecydowaliśmy się założyć profil Moje WINIARY na Pinterest, ponieważ jest to hit ostatnich tygodni w polskim internecie. Koncept portalu doskonale wpisuje się w strategię marki WINIARY, która inspiruje do smacznego i zdrowego gotowania. Wiemy, że nic nie zachęca bardziej niż apetycznie pokazane danie, dlatego na naszym profilu będzie można znaleźć atrakcyjne zdjęcia zarówno tradycyjnych polskich potraw – jak i tych inspirowanych Nową Kuchnią Polską, czyli smaków znanych z dzieciństwa, ale pokazanych w zupełnie nowej, nieraz zaskakującej odsłonie. Przedstawienie przepisów za pomocą zdjęć oraz filmów wideo wzbudza zainteresowanie i jest ciekawym pomysłem na zaprezentowanie możliwości zastosowania naszych produktów. Chcemy, by marka WINIARY była liderem pod względem innowacyjnych i nowoczesnych sposobów dotarcia do konsumenta – mówi Wojciech Osiński, Marketing Manager marki WINARY.

Na pinboardzie marki WINIARY użytkownicy znajdą wiele przepisów oraz liczne zdjęcia inspirujące do pięknego podania potraw, a dzięki umieszczonym instruktażowym filmom wideo przyrządzenie smacznych dań będzie proste dla każdego. W związku ze zbliżającą się Wielkanocą przedstawiono liczne przepisy na świąteczne potrawy, które przypadną do gustu zarówno tradycjonalistom, jak i zwolennikom innowacyjnych i zaskakujących rozwiązań w kuchni.

To dopiero początek! Pinboard będzie systematycznie rozwijany, po świętach zapraszamy po kolejne kulinarne inspiracje. - dodaje Wojciech Osiński, Marketing Manager marki WINARY.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij